Page 25 of 27 FirstFirst ... 152324252627 LastLast
Results 241 to 250 of 269
    Pre bitti bugün çok şükür, ntt bu soruna çare bulmadan asla pre falan çekmeyeceğim çünkü oyunda yapılacak bir şey kalmadı neden pre çekip boş boş dolaşayım, bu çoklu pcli adamlalarla umarım bir gün baş başa kalırlar da anlarlar oyuna ne kadar zarar verdiklerini

Senior Member
    genie pahalı bir şey olsa bu kadar istismar edilmezdi. artık eliyle oynayan birileri görünce seviniyorum inanın. ya kaldırılsın bu lanet şey ya da genie farmcıların kar edemeyeceği bir fiyata yükseltilsin. iyice can sıkmaya başladı. bizim günlerce başından ayrılmadığımız muhabbetine doyamadığımız bu oyun artık oynayamadığımız bir oyun haline geldi!!!

Arkadaşlar genie sadece çok pc'li adamların işine yarıyor. Böyle bir mantık olamaz yani. Ya çok basit abi bu sorunu çözmek. Eslant camplarının herhangi birinde genie çalıştırıldığı zaman kutu atmasın moblar. Böylelikle asıl amacı Exp olan insanlar rahatça hem paramunda kasar, gider görevlerini yapar keyfine bakar güzel güzel oyununu oynar. Yani multi clientin yasak olup ekstra bilgisayarla oynayan adamların engellenmediği - engellenemediği demiyorum, engellenmediği diyorum buraya dikkat - bir mantık nasıl var olabilir bunu anlamlandıramıyorum. Bir arkadaş Koreko'da genie kaldırılmış demiş. Demek ki yayıncı firma bir talepte bulunuyorsa, Mgame bunu gerçekleştiriyor. NTT Game bunu bildirmiyorsa, bu kadar insanın rahatsız olduğu bir durumu çözümleyemiyorsa bu işte bi gariplik var demektir. Paranoya oluşuyor arkadaşlar.

Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    Arkadaşlar genie sadece çok pc'li adamların işine yarıyor. Böyle bir mantık olamaz yani. Ya çok basit abi bu sorunu çözmek. Eslant camplarının herhangi birinde genie çalıştırıldığı zaman kutu atmasın moblar. Böylelikle asıl amacı Exp olan insanlar rahatça hem paramunda kasar, gider görevlerini yapar keyfine bakar güzel güzel oyununu oynar. Yani multi clientin yasak olup ekstra bilgisayarla oynayan adamların engellenmediği - engellenemediği demiyorum, engellenmediği diyorum buraya dikkat - bir mantık nasıl var olabilir bunu anlamlandıramıyorum. Bir arkadaş Koreko'da genie kaldırılmış demiş. Demek ki yayıncı firma bir talepte bulunuyorsa, Mgame bunu gerçekleştiriyor. NTT Game bunu bildirmiyorsa, bu kadar insanın rahatsız olduğu bir durumu çözümleyemiyorsa bu işte bi gariplik var demektir. Paranoya oluşuyor arkadaşlar.
    Tam tersi genienin hızını artırdılar insan düşünmeden edemiyor kim bu eslanttaki adamlar

Quote Originally Posted by festivalbootlegg View Post
    Tam tersi genienin hızını artırdılar insan düşünmeden edemiyor kim bu eslanttaki adamlar
    acaba kimler

Junior Member
    Genie dc premium ile kullanılmasın - partyde 8 kişi varsa kutudan çıkan paralar partiye dağılırken dc premium ve peri bonusu olmadan dağılsın eslanttaki mageler çöpünde değil kutudan çıkan para için orda kasıyor o para az gider ve dc premiumla genie açılmazsa afk farm bitmiş olur

Junior Member
    Elle farm yapacak slot bulamıyorum heryer genie üstüne genie +makro

Junior Member
    Genie yüzünden oyundan soğudum

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    bir dönem illegal olmayan oyuncuları partye almıyorlardı legal playerlar oyunu oynayamıyordu durum şuanda da pek farklı değil 1 kişi evine alıyor 8 pc bırakıyor bir slota genieyle ki bu kişiler çok fazla oldu artık eslantta görev yapmak çok zor bu kişiler yüzünden lütfen bir çözüm bulun artık

Senior Member
    arkadaşlar kimse bana darılmasın ama ben normal bir şahsın oraya 8 pcli çar sokup kasacagı kanaatinde degilim. ve bunlar göz göre göre sırf genie,genie hammer harcanıyor diye bırakılıyor buda tamamen nttgame nin hatası bütünüyle.