Page 10 of 27 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 269
    Senior Member
    Quote Originally Posted by xGLADIATORx View Post
    Ben çalışan bir insanım. Sadece cumartesi-pazar ve hafta içi iki saat vaktim oluyor. Bu vakitlerimin hepsini de bilgisayar başında, özellikle aynı canavarı saatlerce kestiğim bir oyunda geçirmek istemiyorum. Genie kalkmasın ama eslant harici kullanımı kaldırılabilir. Eskiden 83 level olmak aylar sürerken artık 20 günde yata yata olabiliyorsunuz. Bu sebeple genie olmadan 60 level olmak kimseye sorun olmaz.
    Bu kısma katılıyorum kimse 80den 83e aylarca uğraşmaz. Oyunun şuanki kitlesinin çoğu vakti sınırlı olan insanlar. Genie kalksın için çok fazla düzenleme yapılması gerekiyor. 83e kadar olan expler düzenlenmeli ki insanlar 3-4 haftada 83 olabilsin. Reb kısmı belki daha zor olabilir bir anlamı olması için. Ama bu kadar uğraşa gerek yok, insanların şikayet ettiği karakter geliştirme amacı olmadan kasan insanların yaptığı şey. Ama bu insanlar da şirkete para kazandırıyor. Yani insanların istediği mi olacak şirket mi para kazanacak herkes cevabı biliyor. Boşa gerisini tartışmaya gerek yok devam.

Quote Originally Posted by am2pm View Post
    Bu oyundan genie ya kaldırılsın yada belli moblarda çalışmasın! oyundan 3-5 kişi para kazanacak diye gelen playerları kaçırıyorsunuz, bugün uzun zaman sonra bir arkadaşım premium indirimi var diye knight a tekrardan başladı altarda karakter açtı eslant görevlerini mage mafyalarından yapamadığı için vegaya geçti 1+1 ler ve jr etkinliği yüzünden yüksek gb fiyatını gören işsiz elinde 5-6 tane pc olan adamlar maalesef vegayıda esir almış burada da eslant görevleri yarım kaldı ve oyuna başlamadan bıraktı bu insanları neden hala barındırıyorsunuz çare drop düşürmek değil çare genie'nin belli moblarda çalışma işlevini kaldırmak htc - htb - htw - aoc - satiros - nightmare bu slotlarda genie çalışmasın GM ler lütfen bu olayı artık yapımcı ve yöneticilere iletin ciddi can sıkmaya başladı insanlar oyunda farm yapamıyor görev yapamıyor adamlar aylardır hatta yıl oldu aynı yerde lütfen rica ediyoruz ilgilenin şu konuyla artık.

Edit: 21 Mayıs Pre Pot Darbesi

Abi madem oyunu canlı tutmak amacınız genieyide kaldırın çöp slotlarında çalışmasın adamlar sonuçta oyunu oyun için değil gelir sağlamak kullanıyor pre pot politikanızı genie içinde getirin kaldırın yada belli moblarda çalışmasın

Kıyamam

Quote Originally Posted by Coc_S3n2fzag View Post
    czde para basıp item alan mafyaları ne yapacağız peki ? senin aylarca uğraşıp geliştirdiğin karakterine daha dün başlayıp 2 atan 500 gb lik asası ne yapacağız
    varsa paran sende yap?

kesinlikle katılıyorum elle emek diye birşey kalmadı bu genie yüzünden

Quote Originally Posted by Ma3strovic View Post
    varsa paran sende yap?
    konuyu açan arkadaş mafya mageleri eleştirmiş ama TL ile item alacağıma 8 pc alırım genie ile farmımı yaparım daha iyi.böylece bir kaç ay sonra hem itemlerim hem de 8 tane 83 karakterim olmuş olur yanı TL ile item almaktansa legal yolu tercih ederim.

Senior Member
    Katılmiyoum genie kaldırılmamalı

Senior Member
    İsinize gelmeyince genie kaldirilsin aoclar bos su anda sonuc ney ? Bomboş slotlar..

Junior Member
    Kesinlikle katılıyorum oyun oyun için oynanmalı genie ile para kasmak için değil!

Genie kaldırılmasın , genie kullanılırken oyun skillbarı kapatsın kullanılamasın. Böylece exp kasana da ks gelse farm yapana da ks gelse kutu ve expin büyük bir çoğunluğu itemi çok olana gidicektir. Bu da olması gereken zaten. Herkes birbiriyle eşit hızda vururken itemi olan ve geniedeki skill sıralamasını doğru dizen kazansın.

Bence en güzel çözüm yeni bir camp açmaları ve o campda genienin çalışmaması lazım