Page 17 of 27 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 269
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Şu anda bu konuyu okuyan gmlerin gülerek ’ yav he he ‘ dediklerine eminim ama ispat edemem.
    bence artık bu konu onları da rahatsız ediyordur 1 yıldır slottan çıkmayıp makro açıp insanlara görev yaptırmıyorlar oyunu oyun için oynasa yine bişey demeyeceğiz hadi aynı adam tek slot alsa ona da eyv ama bütün kanalların bütün camplarına tek el çökmüş

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeter artık bir şeyler yapın! oyun içi masraflarımız için farm slotu bırakmadılar kimseye, pot parası kasacak slot bulamıyoruz mageler yüzünden çoğu insan ya oyunu bırakıyor yada başlamadan vazgeçiyor, çöp slotlarında genie çalışmasın kim bu adamlar her şeyine eyvallah çekiyorsunuz makro onlarda tpt desen yine onlarda ama 1 tanesini kılına bile dokunmuyorsunuz 1 senedir slot tutanlar var bıktık artık

Sen neden yapmıyorsun dostum o zaman madem bu kadar karlıymış ? troll başlıklara ban şart oldu artık şaka gibisiniz gerçekten

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Sen neden yapmıyorsun dostum o zaman madem bu kadar karlıymış ? troll başlıklara ban şart oldu artık şaka gibisiniz gerçekten
    Ne trol başlığından söz ediyorsun sen?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Geneinin fiyatı öyle bir ayarlanmalı ki farm değil expe yönelik olmalı.

Junior Member
    genie kalkar mı hiç

Senior Member
    genie fiyatını yukseltiniz exp kasan mi var? her yer afk farm yeni serverlarda.

Ben 3 kazanıyorsam Nttgame 10 kazanıyor, ben memnunum Ntt memnun. Ben gündüzleri çalışıyorum ve oyunda da bir şekilde ilerliyorum. Ama konuyu açan işsizler diyor ki '' ben çalışmam ben oyun oynayacağım sabahtan akşama kadar, oyundan para kazanacağım bu benim maaşım olacak :d '' bu konunun net özeti budur.

Böyle konular açacağına git sigortalı bir iş bul delikanlı, yıpratıyorsun kendini yazık

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Ben 3 kazanıyorsam Nttgame 10 kazanıyor, ben memnunum Ntt memnun. Ben gündüzleri çalışıyorum ve oyunda da bir şekilde ilerliyorum. Ama konuyu açan işsizler diyor ki '' ben çalışmam ben oyun oynayacağım sabahtan akşama kadar, oyundan para kazanacağım bu benim maaşım olacak :d '' bu konunun net özeti budur.

Böyle konular açacağına git sigortalı bir iş bul delikanlı, yıpratıyorsun kendini yazık
    Okumadan yorum yapıyorsun her yere, derdimiz oyunu gelir elde etme amacı ile kullananlara tahrik edici yorum yapma sövdürtme beni burada kendine

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    legal koxp kaldırılsın veya sadece bazı slotlarda çalışsın +1