Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

hesap çalınması bilet attım cevap içerde gel yardım lütfen

hesabımla ilgili bütün bilgileri veriyorum otp li hesabım calındı eposta şifre degiştirilmiş ve bilet attım cevap bu alamazmıyım hesabımı geri peki

Hesabınız ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda, hesabınıza yapılan saldırıdan önce farklı bölgelerden girişler yapılmasına izin verildiği tespit edilmiştir. Bu gibi hesap hareketleri hesabınızın şüpheli bir hesap olarak görülmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden hesabınız hakkında herhangi bir işlem yapmamız mümkün değildir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınıza erişimi kaybetmeden önce hesabınızın paylaşıldığı tespit edilmiş.

Bilinmesi gereken şey, hesap paylaşımının yasak olmasıdır. Bunun tespiti yapıldığı vakit ilgili hesapların destek ekibiyle ilişkisi sonlandırılır.

Bu durum neticesinde hesabınızla ilgili hiç bir işlem yaptıramazsınız.

İyi forumlar.

Junior Member
    hesap paylaşmadım 2 kere soyuldu şifre degiştirdim otp kurdum bu seferde eposta şifre gitti napıcam her bilgi var hesapla ilgili birşey yapamazmıyım artık

Junior Member
    itiraz ediyorum valla billa yemin ederim yok paylasmadım kimse ile çalındı dedigim gibi oldu ya neden paylasıyım hesabımı düzgünce kontrol edilmesini istiyorum!

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Rustemture1 View Post
    itiraz ediyorum valla billa yemin ederim yok paylasmadım kimse ile çalındı dedigim gibi oldu ya neden paylasıyım hesabımı düzgünce kontrol edilmesini istiyorum!
    Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinden alabilirsiniz. Destek ekibinin nihai sonucu bekleyebilirsiniz veya yanıt verildiyse bizim ek olarak üstüne bir şey söylememize gerek yoktur. Gerekli incelemeler sonucu destek ekibi size dönüş sağlamaktadır.