Results 1 to 6 of 6

Üvey evlat ( GORDİON )

Merhabalar
    gordion sunucusunda oynuyorum 08.05.2020 tarihinde gelen güncelleme sonrası servere girerken 400 kişi sıra bekliyoruz 3 saattir 1 sayı bile azalmadı 5 kere relog attım hala aynı rakam oyunda hiç kimse yokmuş tüm haritalar boş bunu görünce yeni bir saldırı mı oluyor diye düşünüyoruz.
    Bir diğer sorunumuz bütün serverlerde eventler 1+1 jr etkinlikleri vs. canlandırma çabaları varken neden gordionda olmuyor gordion üvey evlat mı ?
    bir diğer sorun ise diğer sunucuların talebine göre 2. 3. sunucular açılırken neden gordion tek sunucu ? çok merak ediyorum gordion serveri böyle nereye gidiyor? bu serverle ne zaman ilgilenilir ? teşekkür ederim..

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheRealyMazotluu View Post
    Merhabalar
    gordion sunucusunda oynuyorum 08.05.2020 tarihinde gelen güncelleme sonrası servere girerken 400 kişi sıra bekliyoruz 3 saattir 1 sayı bile azalmadı 5 kere relog attım hala aynı rakam oyunda hiç kimse yokmuş tüm haritalar boş bunu görünce yeni bir saldırı mı oluyor diye düşünüyoruz.
    Bir diğer sorunumuz bütün serverlerde eventler 1+1 jr etkinlikleri vs. canlandırma çabaları varken neden gordionda olmuyor gordion üvey evlat mı ?
    bir diğer sorun ise diğer sunucuların talebine göre 2. 3. sunucular açılırken neden gordion tek sunucu ? çok merak ediyorum gordion serveri böyle nereye gidiyor? bu serverle ne zaman ilgilenilir ? teşekkür ederim..
    sadece 2 servere geldi 1+1 vegaya 2 kere geldi 1+1 bitince vega yine başa sarıyordu 1 gblik itemler direk 50 m ye düşmüştü S:AFas.F bence oyüzden bile getirmiş olablrler şuanda yine artıyor piyasa vegada kalıcı adam yok para için gelen adam cok etkinliği bitirip bırakırlarsa vega yine vahşi batı texasına döner sessiz sakin (bunlar benm görüşüm hiç gerçekleşmeyedebilir)

Senior Member
    Gordion artık bitiş noktasına gelmişti, iyice bitirdiler son hamleleriyle. Artık Gordiona 1+1'de gelse, Premiumsuz girişte gelse toparlanmaz. Vega'da aynı şekilde. Vega ile Gordion birleşebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Gordion artık bitiş noktasına gelmişti, iyice bitirdiler son hamleleriyle. Artık Gordiona 1+1'de gelse, Premiumsuz girişte gelse toparlanmaz. Vega'da aynı şekilde. Vega ile Gordion birleşebilir.
    vega şuan aşırı kalabalık birleşmesin sakın gordionu kurtarcak başka yöntem bulunsun .D yeter zaten bide sorum şu gordionda kro warmı

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by kortelllll5959 View Post
    vega şuan aşırı kalabalık birleşmesin sakın gordionu kurtarcak başka yöntem bulunsun .D yeter zaten bide sorum şu gordionda kro warmı
    Altar-Vega-Sirius dışındaki tüm sunucularda krowaz ve üst eşyalar bulunmaktadır.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    bu kadar az insan olup bu kadar anlaşamayan başka sw var mı ? bu kadar ruh hastasının olduğu başka sw var mı ? sanmıyorum ... üvey evlat değil .
    gordiondaki hastalar "oyuncu yok" deyip, geleni de oyundan çıkarana kadar kesme peşinde ...

şunu unutmayın
    her sw kendi oyuncusunu kendi arttırır kendi azaltır
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?