Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
    Senior Member
    Jrye birkaç dk kala bile sıra vermiyordu şuan 400 e yakın sayıyor ki saat daha 9 , kapasite epey düşürülmüş

NTT game acilen şu saçma sapan problemi çözün 450 kişi sırada beklermi akıl almaz bi rakam oyuncu kaybetmek istemiyorsanız bi el atın bence ?

Quote Originally Posted by PPeterParkeRR View Post
    Merhaba,

Kimsenin 1 mesaj atmamasıda garip...

Gordion sunucusunda premiumsuz oyuncu sınırı 100-200 arasına mı indirildi ?

Dün akşam JR saatinde bile tek tık girilebilen sıra saymayan Gordion bugünkü bakımdan sonra şu dakika itibari ile 300 sıra sayıyor.

Premiumlara indirim yaptık diye kapasitelerimi düşürdünüz ? ya da MGame böyle bişey yaptı ve sizin haberiniz yok sanırım.

Ayıptır.

ya kapasite arttırılsın ya da ares2-diez2 gibi gordion2 gelsin.
    DESTAN serverida aynı şekilde şaka gibiler insanları zorla premium aldırmaya çalışıyolar gerçekten acıyorum bunlara

Junior Member VKRadagast's Avatar
    Nickname
    VermithraX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Ölüler Diyarı Gordion
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Normal Zamanların Haricinde utc jr csw zamanı bile premiumsuz girilen servere pus indirimi adı altında sanırım Gordiona bindirim yapıldı lütfen sorunu düzeltirmisiniz hiç hoş bişey deil bu özgür irademizle harcama yapıyorz zaten sırf pus indirimi geldi diye kapasiteyle oynamak tamamiyle zorunlu premiuma itilmek demek yakışmadı

https://ibb.co/nj21kDL bakın link bıraktım son durum budur !!!!!!!

Junior Member
    yazık gerçekten oyuna tekrar dönelim dedik devamında pre de alacaktık ama sanırım dönüş maceramız kısa olacak.

Junior Member
    Ne olmus diye giris yapmayi denedim, 400 sira gorunce alt f4 cektim. Klasik NTT rezilligi.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    16:44 civarı başlayan sıra bekleme maceram son yarım saatte 80'de takılı kalmasıyla sonra ermedi. 453 olarak maceraya yeniden başlıyoruz. işten geldikten sonra stres atalım dedik iyice stres olduk. ama kesinlikle kapasite düşürülmemiştir arkadaşlar. indirimi duyan binlerce kişi oyuna akın etmiştir bence, öyle bişey olsa kesinlikle açıklama yaparlardı. (bu söylediğime kendimde inanmadım ama neyse)

Junior Member
    400 lere cıktı rakam :@

Senior Member
    Bütün serverlar aynı şekilde. Inanılır gibi değil.