Page 15 of 18 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 179
    Junior Member
    ntt game oyuna nasıl player cekerimden cok oyundan insanları daha ne kadar bıktırırm derdinde olsa sanırım bu kadar başarılı olmazdı,
    Kardeşim A1 de neden pazarı kapatıyorsun? insanlara sordun mu fikir aldın mı müşterilerinden? bi oylamaya sunalım kac kişi onaylbyacak bu sacmalığı?
    GM ler goreviniz sesimizi yetkililere duyurmak lütfen işinizi yapınız!
    A1 i rahatlatmak amacıyla yaptığınızı biliyoruz ama bunun daha farklı bir cıkış yolu olmalı, A1 de pazarı kapatarak değil

Junior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Sunucu kapasiteleri düşürüldü yazmayı unutmuşsunuz.

ayıp ya..şimdi örnek göstereceğim bukez reklama giriyor diyip banlayacakalrdır o nedenle isim vermeden bahsetmek gerekirse çoğu oyun ve yayımcıları gbi girişler aylık premium satın alarak sağlanıyor dselerde bizde can çekişmesek girene kadarda dc ediyor işin garip tarafı slotlar bomboş olan oyuncu pazarda desen bir avuç insan var 300 kişi sıra bekliyor..rezillik..eskiden yaptığımız gibi premium almayın aldırmayın o sunucular arttırılıyor mu arttırılmıyormu uzaktan izleyelim..12 yıldır bu oyun bizim yani oyuncuların sen ben para vermessek gb almassak cash çekmessek o kapasitelerde eskisinden daha fazla arttırılacaktır..GB alamzsak diyebiliyorum bakın..oyuncusunu kınadığımız m..2 adlı oyunda gb alıyorum diyinde göreyim gb alabilmek için adamlar sıfır hesap açıyor çünkü direk banlanıyor hesaplar..YASAK sözde değil uygulamalı olarak yasak !!Zamanında resmi sponsoru olan bynogame kumar sitesi kurdu bu firma onu bile destekledi..bizler hatalıyız onlar değil (NOGAMEWIN) bahsi geçen bu firmayı zamanında cimere şikayet ettim nttgame ile birlikte site kapatıldı ntt ise hala yayında..uzatmaları oynuyorlar..sunucularının yurtdışında olduğunu sanıyorum yoksa sizde giderdiniz geldiğiniz yere..ama bize hak mustahak abi..zamanında akp yi kınayan bir kesim vardı her aksam balkonlara çıkıp tencerelere tavalara vururlardı seçim oldu EVET mi HAYIR mı (BAŞKANLIK) sonuç EVET
    Last edited by Jokerrr01; 05-07-2020 at 10:13 PM.

Merhabalar
    gordion sunucusunda oynuyorum 08.05.2020 tarihinde gelen güncelleme sonrası servere girerken 400 kişi sıra bekliyoruz 3 saattir 1 sayı bile azalmadı 5 kere relog attım hala aynı rakam oyunda hiç kimse yokmuş tüm haritalar boş bunu görünce yeni bir saldırı mı oluyor diye düşünüyoruz.
    Bir diğer sorunumuz bütün serverlerde eventler 1+1 jr etkinlikleri vs. canlandırma çabaları varken neden gordionda olmuyor gordion üvey evlat mı ?
    bir diğer sorun ise diğer sunucuların talebine göre 2. 3. sunucular açılırken neden gordion tek sunucu ? çok merak ediyorum gordion serveri böyle nereye gidiyor? bu serverle ne zaman ilgilenilir ? teşekkür ederim..

Junior Member
    Quote Originally Posted by IshinigamiI View Post
    ntt game oyuna nasıl player cekerimden cok oyundan insanları daha ne kadar bıktırırm derdinde olsa sanırım bu kadar başarılı olmazdı,
    Kardeşim A1 de neden pazarı kapatıyorsun? insanlara sordun mu fikir aldın mı müşterilerinden? bi oylamaya sunalım kac kişi onaylbyacak bu sacmalığı?
    GM ler goreviniz sesimizi yetkililere duyurmak lütfen işinizi yapınız!
    A1 i rahatlatmak amacıyla yaptığınızı biliyoruz ama bunun daha farklı bir cıkış yolu olmalı, A1 de pazarı kapatarak değil
    sana bana sorarlarmı hiç..ortada bir çıkar söz konusu kaç gün can çekişecekler ki illaki premium alacaklar sıra beklememek için mantık düz mantık..en güzeli oynamamak oynatmamak zamanında başarmıştık bunu yine başaracağız..GameFirst zamanında kaç ay dayanabildi oyuncu bir bıraktı devretmek zorunda kaldılar..senle benle olurmu demeyip ara vermeliyiz..birlik olmalıyız..biz bıraktık izleyeceğiz ben bu oyunu arkadaslarımla yıllardır oynuyorum.ama artık sıkıştırılmaktan bıktık bu nedir yani..insanı cz ye gitmeye zorluyosunuz oyun içinde gidip adamlara resmen npt oluyoruz ayak uyduralım desek aylık masrafın tokinin taksitlerine eşdeğer.BIKTIK !!Youtuber ların ayağına oyun çöp oldu..şurda şukadar kasıyorum burda bukadar kasıyorum deyip 2 ay sonra oyunu bırakıp gidiyorlar ceremesini biz çekiyoruz..
    Last edited by Jokerrr01; 05-07-2020 at 10:58 PM.

Junior Member
    DISC Premium aldım mail geldi pc res attım giremiyorum şakacı nttgame... Ben premium u nasıl aktif edicem şark kurnazı gibi iş yapmayınız ricamdır.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Sunucu kapasiteleri düşürüldü yazmayı unutmuşsunuz.
    Arttırıldı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Arttırıldı.
    geri arttırıldı demek istedin galiba..insanların nabzınımı ölçtünüz ??

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    eski sunucularda neden pazarı 2ye aldınız hiç gerek yoktu buna zaten adı üstünde eski server kim oynuyorki orda yeni swler kadar eski haline getirmeniz dileğiyle.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jokerrr01 View Post
    geri arttırıldı demek istedin galiba..insanların nabzınımı ölçtünüz ??
    Benim nabız ölçmek gibi olaylarla işim olmaz, gelen tepkiler üzerine kontrol ettim, gerekli departmana ilettim, onlar da gerekeni yaptılar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Benim nabız ölçmek gibi olaylarla işim olmaz, gelen tepkiler üzerine kontrol ettim, gerekli departmana ilettim, onlar da gerekeni yaptılar.
    allah senden razı olsun ozaman..senin gibi GM lerden lazım bizlere..insanların halinden anlayıpta dile getirebilecek yüreğe sahip insanlar..Tşkler