Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    #EBD-200-58083 Numaralı biletin cevabı aynen bu şekilde;

Merhaba;

Oyun içinde yapılan duyurulara dikkat etmek sizlerin inisiyatifinde olup belirttiğiniz durumu destekleyen kayıtlar görülmediği için sizlere destek sağlayamıyoruz.

Saygılarımızla

Müşteri hizmetleri bize yardımcı olmayacaksa niye var ? Ben paramın kaybolacağını bilsem trade yapmazdım gelecekte olmasını beklemediğim bişey için nasıl video veya fotoğraf çekeyim. Gerçekten hakszılık yapıyorsunuz. Logları inceleyip koybolan paramı vermek bu kadar mı zor. Atm de para kaybolduğu zaman sayım yapıyorlar geri iade ediyorlar çok defa başıma geldi her defasında bankaya çağırıp iade ettiler. Hiçbir banka para çekerken fotoğraf veya video delili var mı diye sormadı.

Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Geçmiş olsun öncelikle.

Res zamanından en az 15 dakika önce trade,pazar işlemlerinizi bitirmeniz gerekirdi ama olmuş bir kere sağlık olsun.

Size kaybettiğiniz parayı vermeleri için baya bir ispat isteyecekler foto,video çekmediyseniz şimdiden geçmiş olsun vermezler çektiyseniz belki bir şansınız var.
    Loglardan bakılmıyor bu arada senin gibi başına bu olay gelen 2-3 kişi hatırlıyorum geçmiş yıllarda loglara bakmıyoruz demişlerdi sizin sorumluluğunuzdaymış şimdi sistem değiştimi bilmiyorum.
    Sen hakılıymışdın dostum loglara falan bakmıyorlar. Video fotoğraf sunsak bu defa da reset vaktinde niye trade yaptın diyecekler ama oyunun hatasını kabul etmeyecekler.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Siz biletinizi gönderiniz lütfen, müşteri hizmetlerinin yönlendirmelerine göre hareket edersiniz.

İyi forumlar.
    Cevap geldi ama sonuç alamadım malesef

Mod veya Gm'lerden cevap verecek birisi yok mu ?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kardeşim geçmiş olsun 400m param gitti benimde kanıtlarım da vardı adamlar iplemedi vermıyorlar paranı gittiyse

Quote Originally Posted by xAquariusx View Post
    Kardeşim geçmiş olsun 400m param gitti benimde kanıtlarım da vardı adamlar iplemedi vermıyorlar paranı gittiyse
    Elinde istediğin kadar video, ss olsun nafile gelen cevaptan belli asla vermeyecekleri. Şimdi başıma geldiği için düşündüm de eğer bir gün envanterimizde veya bankada item veya para bir bugtan oluşup silinse bilet attığımızda yine hikayeden cevap verecekler. Oyunun hatasını kabul etmiyorlar