Results 1 to 8 of 8

Vergi sistemi önerisi.. Destekleyen var mi ?

bildiğimiz üzere pazarda vergi sistemi var. 21 gb lik vergi dolunca rastgele vergi kesintisi yapilan oyunculardan şansli olanlara dağitiliyor. Detaya fazla girmeyeyim zaten herkes biliyor .. Vergi ile ilgili çok istek oldu forumda mesela nasil dağitildiği nasil seçildiği konusunda şansimizi nasil artirabiliriz artiramayiz gibi birçok soru oldu ve tam manasiyla bir cevap alamadi kimse. Ben bunlarin hepsini geçtim. Oyun yöneticilerinin vardir bir bildiği diyerek bu konuda israr etmenin de doğru olmadiğini düşünüyorum.
    ancak;
    en azindan forumda ''oyun içi vergi sisteminden ödül kazanan oyuncularimiz'' diye sabitlenmiş bir konu açilmasi, ve bu konu altinda server server tüm serverlarda vergi sisteminden ödül kazanan oyunculari görebilmiş olacağiz. Nacizane fikrimdir sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Herkese iyi forumlar dilerim

Senior Member enezx's Avatar
    Ödüller otomatik verildiği için yöneticilerin bunu takip etmesi mümkün olmayabilir her sunucu için
    Hangi sunucuda oynuyorsanız örneğin Sirius diyelim, oyuncuların biribirini bilgilendirmek amacıyla açılmış sabitte bir konu mevcut.
    Sirius Kalkınma Fonu Kazananları
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Hocam yÖnetİcİler bunu takİp etmese bİle ulaŞamiyorlar mi kazanan İsİmlere İstedİklerİ zaman ?. Bİr gm mesela altar da veya vega da veya rosetta da son vergİ fonu kazananlarinin kİm olduĞuna ulaŞamiyor mu ?. Rastgele de seÇİlse bu İsİmlerİn kaydolduĞu bİr yer vardir heralde

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kaydedilen bir yer yok. Forumdaki başlıklar altından takip edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    şimdi bunun ne önemi varki kimin kazandığını napacaksınız ben merak ediyorum, pazarcı charların kazandığı ssler toplanıp ''aha hep pazarcılar kazanıyor'' şeklinde şikayetlere delil mi sunacaksınız? keşke neden bunu istediğinizi de yazsaydınız...

Hocam istememin sebebi elbette var hemen muhalefet olmak için cevap verme Mesela senin tek hespta ikii karakterin var biri wwarior biri asas. asasla oyun oynarken pk atarken wariror ile pazar yapıyosun yani warior pazar çarın ve her zaman girmiyorsun. Diyelim ki warior karakterine şans vurdu sana vergi fonundan ama sen asas karakterinle pk atarken görmedin. L den gelen hediyeyi asas karakterinde göremiyosun. illa ki warior karakterine girip letterına bakman lazım. Yani kazanılan karakterinin lletterında görebiliyorsun sadece. Bana çıkmasını beklemiyorum da gözünden kaçabilecek oyuncular için diyorum. ben şahsen sık sık letter kontrol eden bir oyuncu değilim. Umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır. Bu arada herkesin ss alıp aha hep gene pazarcılar kazanıyor şeklinde şikayetlerin gelebileceğinin de farkındayım bu konuda da haklısınız. Sadece düşüncemi belirttim iyi forumlar...

ScorpLion REİS teşekkür ederim cevap için. Kaydedilen yer yoksa paylaşılması zor. Kolay gelsin

Banned
    Toplanan vergi bu şekilde dağıtılmamalı. Dağıtılma sistemini bilmiyoruz paylaşılmıyor. Ama bunu keşfedenler gördük yine olacaktır güvenilir değil.

Sell pazara vergi olmamalı. Buy pazar vergisi %10 olmalı. Amaç itemini satan pazarda emekle arayan emeğini alsın. Çoklu pc al sat yapanlar defolsun.