Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad

SMS Dolandırıcıları Yine Revaçta (Bilgilendirme)

Herkese Merhaba,
    Bugün gelen iki sms üzerine bu konuyu açmak istedim.Aşağıda gördüğünüz ekran görüntüsündeki 2 sms gördüğünüz gibi NTTGAME.C0M adından gönderildi. Dikkat edelim "COM" değil "C0M" yani ortadaki O değil sıfır. İkinci olarak verilen site urlsinde "nttegame.com" olarak verilmiş ntt'den sonra "e" var. Bunlar ufak detaylar bazen görülmeyebilir lütfen hediye zannedip,etkinlik zannedip direk sahte urlye tıklamayın emekleriniz heba olmasın.

Demekki bunlara ceza verilmiyor adamların yaptığına bak dalga geçer gibi

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    emek vererek kastıgımız karekterleri çalmak dolandırmak bu kadar kolay mı ? yaptırımı yok mu, şimdi diyeceksiniz ki kendi güvenliğinizi sağlayın sahte linke tıklamayın. o zaman her insan kendi güvenliğini sağlasın güvenlik güçlerine de gerek olmasın.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Kim yapıyorsa cümle bile kuramamış, 3200 cash değerinde esn olur, 3200 esn nedir
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bugün sosyal medyada sponsorlu bir reklam gördüm. Bosch Türkiye Sponsorlu yazıyordu ama adres fake bir adresti. 1000 küsür lira değerindeki eşyayı 250 lira gibi bir satışa koymuşlar. Elbette buna inanan bir sürü insan olmuş ve evlerine 1kg un göndermişler. Dolandırıcılar her yerde çok dikkatli olun ve giriş yaptığınız sitelerin adreslerine çok dikkat ediniz.

Knight Online ile ilgili sahte sms gelmemesi için telefon numaranızı hiçbir Knight Online platformunda yazmayınız. Oyun içinde tanımadıklarınıza vermeyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Telefonunu nerden bulup mesaj atıyorlar onu anlamadım

Oyun içinde item satarken adam pm atıyor ve "Kardeşim acil çıkmam lazım telefon numaranı ver yarın alıcam itemini" benzerinde mesaj atıyor ve çoğu kişi telefon numarasını veriyor.Sonrasında da gelen fake smslere herkes kanıyor.Artık bu işte daha da ustalaşmışlar.Kopyala yapıştır yapıp başka bir şey yazmıyorlar.Seri seri tüm maradonu dönüyorlar böyle.

Senior Member
    Quote Originally Posted by N0gitsuneEU5 View Post
    Oyun içinde item satarken adam pm atıyor ve "Kardeşim acil çıkmam lazım telefon numaranı ver yarın alıcam itemini" benzerinde mesaj atıyor ve çoğu kişi telefon numarasını veriyor.Sonrasında da gelen fake smslere herkes kanıyor.Artık bu işte daha da ustalaşmışlar.Kopyala yapıştır yapıp başka bir şey yazmıyorlar.Seri seri tüm maradonu dönüyorlar böyle.
    Bu ne pisliktir arkadaş insanlar birbirine telefonu iş için veriyor

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyunda ya da forum sitelerinde gezerken her bulduğunuza telefon numaranızı vermeyin ve bu mesajlar gelmesin çok basit. Bunca yıldır daha 1 kez bile fake adresten bi mesaj almadım knight online ile ilgili.

Senior Member
    bilmiyorum ya ben birisinin 5m sinin hakkına girsem rahat edemiyorum bir şekilde hakkını ödemeye çalışıyorum, bunun inançla alakası yok, yani her hangi bir günah işleme korkusundan değil bunu yapmam, zaten inancım yok denecek kadar zayıf, burda önemli olan ahlak ve terbiye, ailelerinden nasıl görürlerse öyle...