Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Angry Serverlardaki Hile Kullananları Daha Sıkı Kontrol Edin Lütfen Örnek ( Ares )

Başlıkta da belirtdiğim gibi Ares serverında 2. server açıldığından beri hile programı kullanan çok kişiye denk gelmeye başladım. Lütfen şu kişilere IP ban atın. BDW de alenen bu şekilde dolaşma, kimsenin olmadığı zamanlarda PK bölgelerinde istedikleri gibi at koşturmaca. Yetişemiyorsanız eskiden olduğu gibi en azından size hızlı haber verebileceğimiz bir düzenek yapın. Oyun içinden direk size report yapabileceğimiz bir bölüm gibi.

Senior Member
    Video upload cidden külfet.

Senior Member PPeterParkeRR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ArnavutFehmi View Post
    Başlıkta da belirtdiğim gibi Ares serverında 2. server açıldığından beri hile programı kullanan çok kişiye denk gelmeye başladım. Lütfen şu kişilere IP ban atın. BDW de alenen bu şekilde dolaşma, kimsenin olmadığı zamanlarda PK bölgelerinde istedikleri gibi at koşturmaca. Yetişemiyorsanız eskiden olduğu gibi en azından size hızlı haber verebileceğimiz bir düzenek yapın. Oyun içinden direk size report yapabileceğimiz bir bölüm gibi.
    Ares golemlerde deli gibi makroyla kasanları 2 defa vaktimden ve hızlı upload olsun diye telefon netinden harcayarak upload ettim ve sonuç 0 ...

İlgileneceklerini düşünmüyorum.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PPeterParkeRR View Post
    Ares golemlerde deli gibi makroyla kasanları 2 defa vaktimden ve hızlı upload olsun diye telefon netinden harcayarak upload ettim ve sonuç 0 ...

İlgileneceklerini düşünmüyorum.
    Zamanında bir ara kafayı bozup sanki yetkili benmişim gibi bütün serverı gezip hilecilerin videosunu şikayet ediyordum. Sırf bunu şikayet edebilmek için açtığım youtube kanalında o kadar çok video varki ismini zamanın koxperları diye değiştirsem neredeyse meşhur olurum. Altı üstü 1 yetkili yarım saat girip şöyle slotları gezecek bu yapacakları.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Discorddan günde en az 50 tane banlatıyorum bitmiyor açıkcası. IP Ban atsan da farketmez.. HW ID ban atılabilir. HDD ban Mac ban gibi bişiler.

Gordion delos map ine bakan gm yok.Video verdim kaç tane,incelenecek diyip konuyu kapatıyorlar.Adamın 5 çarı 10 gündür 24 saat delosda,daha halen ban yicek diye bekliyorum.
    XINGCODE güvenliği bi işe yaramıyor.
    Lütfen GM arkadaşların biraz daha oyuna ilgi göstermesini istiyorum.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    İşte bu yüzden artık ne cash nede başka bir şey çekmiyorum değmiyor.

Senior Member dawt53's Avatar
    kardeş ıp ban çözüm değil onunda yöntemi dış Ip den ban atılması gerek ki onunda çözümü var ama dış ıpden en azından daha fazla uğraşırlar.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben çözümü o kadar iyi biliyorum ama o banlama sistemini kimsenin ... sı yemez o ip den giren bütün karakterleri banlayacaksın. Bak bir daha yapıyormu.

Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by dawt53 View Post
    kardeş ıp ban çözüm değil onunda yöntemi dış Ip den ban atılması gerek ki onunda çözümü var ama dış ıpden en azından daha fazla uğraşırlar.
    Bu arada discord bende kullanıyorum ordan yetkililere direk nokta atışı hem isim hem server verip adamların işlerinide nasıl hızlandırabiliriz. Yani oradan nasıl bir şikayet yapıcam anlatabilirmisin. Oyunda bir şey yaptığım yok en azından slotları gezip adamları banlattırayimde dua alırız belki.