Results 1 to 4 of 4

Vip valuet key problemi

MERHABALAR 06.05.2020 SAAT 00:40 CİVARI PUS ÜZERİNDEN 349 CASH İLE VİP VALUET KEY ALDIM FAKAT CASH CEKIP KEY INVERTORY ME DÜŞMEDİ BU KONU HAKKINDA YARDIM İSTİYORUM

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

www.nttgame.com adresine hesabınız ile giriş yaptıktan sonra NPOINTS > NPOİNT GEÇMİŞİ > İŞLEM GEÇMİŞİ'ni kontrol edebilirsiniz.

Buradan almış olmanıza rağmen üstünüze veya Letter'a gelmediyse, bu gibi durumların incelenmesi için bilet göndermeniz gerekmektedir. PUS kategorisine bilet gönderimi yaparsanız eğer, destek ekibi gerekli incelemeleri yapıp size geri dönüş sağlayacaktır.

İyi oyunlar.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

www.nttgame.com adresine hesabınız ile giriş yaptıktan sonra NPOINTS > NPOİNT GEÇMİŞİ > İŞLEM GEÇMİŞİ'ni kontrol edebilirsiniz.

Buradan almış olmanıza rağmen üstünüze veya Letter'a gelmediyse, bu gibi durumların incelenmesi için bilet göndermeniz gerekmektedir. PUS kategorisine bilet gönderimi yaparsanız eğer, destek ekibi gerekli incelemeleri yapıp size geri dönüş sağlayacaktır.

İyi oyunlar.
    işlem ge.mişimde 349 n points olarak gozukuyor fakat uzerıme gelmedi bilet gonderdim ne kadar surede cevap gelır bılgım yok

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by pav_A17Ywsfk View Post
    işlem ge.mişimde 349 n points olarak gozukuyor fakat uzerıme gelmedi bilet gonderdim ne kadar surede cevap gelır bılgım yok
    Biletler ortalama 72 saat içerisinde cevaplanmaktadır.