Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Adı üstünde DC premium

Senior Member
    Quote Originally Posted by ErsErsoglu View Post
    Gold preden geçtim fakat stoneda bu kadar az bus ve ms atması ? daha önce saatte en az 1 tane bus aldıgım slotta 1 gün geçirdim 1 bus aldım şans mı bu da yoksa slotaların kısırlaştığı gerçeği mi?
    sg de 3 saat farm yaptım 0 bus aldım yeri geldi 5 saat farm yaptım 3 bus aldım

tahminim şu yönde camp1 camp2 olmak üzere 6 slot var magaler toplu dönmüyorsa 6 slotda 6 farklı oyuncu var muhtemelen buss dropları bu 6 slota dağılıyor bana 3 tane atarken diğerine hiç atmıyor yada baskasına 5 tane atıyor

Senior Member ardinal's Avatar
    Merhabalar,
    Internet/modem konusunda yakın zamandaki tecrübemden bahsetmek isterim. Sorunlar evden çalışmaya geçince hortladı.
    Çok sık internet kopuyordu (DSL ışığı sönüyordu).
    Modemin wifi özelliğini kapattım ve bir tane router alıp bağladım modeme. Wifiyi de routerdan yayıyorum.
    ISP'lerin verdiği ucuz modemler aynı anda modulasyon/demodulasyon, switching, routing, wifi sinyalizasyonu yaparken patlıyorlar resmen. Bilgisayarı kabloyla bağlasanızda cihazın üstündeki yoğunluk, cihaz kaynaklı kopmalara sebep olabiliyor.

Not : Oyun kaynaklı dcler hala mevcut. Özellikle moradonda gezerken, w+a+s+d tuşları kullanırken vs.

Tags for this Thread