Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 49
    Junior Member MajorVictory's Avatar
    Nickname
    MAJORVICTORY
    Class
    Warrior
    Clan
    TheDuaLL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus

ForVictory Adlı çarım hacklenmiştir. Şuan otp sistemi ile ayakta duruyor.

08.11.2013 tarihinde saat 23:20 civarlarında çarımdan çıktım ve bir daha emailimi ve çarıma giriş sağlayamadım, hesabın kayıtlı olduğu email değiştirilmiş ve şifrem değiştirilmiştir. Fakat otp(ıcs) güvenlik sistemini kullandığımdan dolayı, çara loggin olamıyorlar, yani anlayacağınız çarım şuan ipte otp ayakta tutuyor. 09.11.2013 tarihinde telefonuma ntt servisinden 9 defa şifre yenileme mesajı geldi, şuan çarım ellerinde ve tek ayakta tutan otp sistemi, biran önce bilgilerimin kontrol edilmesini ve verdiğim emeklerin kaybolmaması için harekete geçilmesini rica ediyorum. Yardımlarınız için teşekkürler, çarın tüm bilgilerine sahibim.
    Ticketımızı gönderdik, şimdi Ntt GAME çalışanlarında gerekli duyarlılığı göstermelerini bekliyoruz, çünkü biz bu çarlara emeklerimizi harcadık, yeri geldi uykusuz kaldık umarım emeklerimizin karşılığı boşa gitmez.
    İyi çalışmalar değerli NttGAME ekibi.

Junior Member
    yardımlarınız beklıyoruz ortada bir emek var....

Member LightArcher's Avatar
    Nickname
    Aronnz
    Class
    Rogue
    Clan
    NeverSleep
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    en kısa zamanda yardım etmenizi diliyoruz . ortada çok büyük emekler özgeçmiş vardır . lütfen bir an önce olaya el atıp yardım edin . şimdiden teşekkrler . arkadaşlarımızın bir an önce aramıza dönmesini bekliyoruz .

Junior Member
    Bundan 1 ay öncesıne kadar aynı durum benımde basıma gelmıstı NTT GAME ekibinin konuyla ılgilenecegını umuyorum saygılarımla iyi calısmalar.

LordRache - Okan

Junior Member
    Uğur hocam iyi bir insandır herhangi bir illegallige bulusma imkanı yoktur.Arkadaşımızın tekrar aramıza dönmesi için yönetim el atarsa seviniriz ilginiz için teşekkürler iyi çalışmalar.

Junior Member
    Ugur hocam geçmiş olsun inşallah yöneticiler konuya bir önce el atacaklardır.Bir an öNce açılması dilegiyle.Yöneticiler konuyla ilgileneceklerdir.Geçmiş olsun tekrardan ForVictory....

LadyRACHEE - SERCAN

Member erskn's Avatar
    Nickname
    lAYYILDIZl
    Class
    Priest
    Clan
    TheDuell
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Arkadaşlarımızın tekrardan aramıza dönmesi icin TheDueLL clan olarak oyun yönetiminden yardım istiyoruz.Teşekkürler iyi çalışmalar
    TheDuell Clan Temsilcisi

Junior Member
    Ugur abimin charının acılmasını tez vakıtte olmasını beklıyorum. Oyun yonetımın bır an once elınden gelenı yapmasını bklıyorum.

LifeConnective

Junior Member
    NTT GAME EKİBİNİN Konu ile ilgilenecegine kesin gözüyle bakıyorum yardımcı olcaklardır, ve arkadasımızın en kıza zmanda aramızda olması dilegiyle saygılarımla ntt game ekibi
    Last edited by GERGEDANNN; 11-09-2013 at 06:43 PM.

Junior Member
    uğur hocam geçmiş olsun en kısa sürede hakikat yerini bulucaktır