Results 1 to 4 of 4

Kaos hakkında ?

Öncelikle herkese merhabalar.Daha yeni kaostan çıktım ancak girmeyeli 1 2 ay oluyor nova değişmiş bu iyi .Ancak ben 45 ten düşme 35 lvl çarla girdim kaosa ve fire sword 3k skili ve nova 1 k damage atıyordu bunun lvl düşmüş çarla girmemle bir alakası olabilir mi yoksa yeni damageler fire sword 1.5k nova 1 k şeklinde mi ?

Banned
    Rezalet bir chaos daha hala bi şey yapılmıyor neyi bekliyor?
    Last edited by IRsc; 05-04-2020 at 05:02 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kem_92dTJSka View Post
    Öncelikle herkese merhabalar.Daha yeni kaostan çıktım ancak girmeyeli 1 2 ay oluyor nova değişmiş bu iyi .Ancak ben 45 ten düşme 35 lvl çarla girdim kaosa ve fire sword 3k skili ve nova 1 k damage atıyordu bunun lvl düşmüş çarla girmemle bir alakası olabilir mi yoksa yeni damageler fire sword 1.5k nova 1 k şeklinde mi ?
    Bende akşam 7 chaosuna girdim girmez olaydım k0xperler bir güzel dövdü dayağımızı yedik çıktık bu günde

Senior Member enezx's Avatar
    Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Eğer stat sıfırlama yaparsanız bastığınız pot ve vurduğunuz hasarlar düzelecektir.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.