Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Aynı sorun türk telekom interneti bi dc yemeye başlıyor 1 saat gir cık gir cık yalama olduk

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    +70 ft yalan oldu . Soruna el atacak yetkili var mı ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Sunucularda genel bir problem bulunmamaktadır, lütfen iss müşteri hizmetlerini arayarak kontrol sağlamalarını talep ediniz.
    bıktım artık kardeşim premiumum bitsin daha da almıycam yeter ya

Merhaba,

Sunucularda genel bir problem bulunmamaktadır, lütfen iss müşteri hizmetlerini arayarak kontrol sağlamalarını talep ediniz.
    Ya şu mesajı kopyala yapıştır yapıp iş yaptığını sanma, iss den olsa karakter pat diye oyundan düşmez. Lure yaparken 2 slotun arasında dc oluyorum ve char yatmıyo çünkü o saniye oyundanda atıyor anlatabildim mi? 10 gündür bu sorun ara ara oluyor karakterle slot dönmeye biraz ara verince kendiliğinden düzeliyor. Ayrıca 3 pc aynı interneti kullanırken sadece aktif oynadığım pc'de bu sorunu yaşıyorum. iss'den olsa tüm karakterlerim dc olmaz mıydı?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Yav hehehe hiç bir oyundan atmazken sadece knight online da dc yemek normal mi yani ? vallahi güzel yapıyorsunuz hakkım sizlere haram zıkkım olsun ....

Junior Member
    Kesinlikle bir problem var bugün hiç bir şey yapamadım oyunda. Warriorum ts basıyorum uruk tron forumunda slide yaparak stone golem kesiyorum sürekli dc oluyorum. Bütün sg ve gg slotlarını denedim durum değişmiyor. Günlük quest yaparken de patır patır insanlar oyundan düşüyor. Nedense forumda bunu çok az kişi dillendirmiş.