Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Quote Originally Posted by returnworld View Post
    Sell ve buy pazar kuranlardan para kesilmeli yuzde bir miktar buya item atincada pazarcidan kesilsin

ne akıllıca bir öneri her oyuna girdiğinde de L'den 1 gb yollasınlar sana.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Vergi sisteminin pazardaki canlılığı arttırdığı bir gerçek. Ben sadece vergi miktarının yüksek olduğunu düşünüyorum. Trina normal şartlarda en seri giden eşyalardan bir tanesi, anvil yanına kurmanızı öneririm.
    )) Başkan söylediğin iyi oldu ben anvil yanına değilde gem kırdırma yerine kurmuştum trinayı ))
    Canlılığı arttırdığını kabul ediyorum zaten konuyu da ondan dolayı açtım, canlılığı arttırıyor ama o canlılık sadece pazarcılara yarıyor, ben kendi adıma söylüyorum ben de pazardan direkt item çekmiyorum, pazardan çekmeyince mecbur pazarcıya bayılıyorsun...

Her türlü kumarı oynatan kazanıyor...

Vergi sistemi kesinlikle kaldırılmalı veya vergi oranı düşürülmeli 800 m ye aldığım raptoru 820 m ye sattığımda 795 m para geliyor yani 25 m para kesintisi olup 5 m zarar ediyorsunuz buy fiyatı ile sel fiyati arasında makas kalmadı maradon zevkini azaltıyor bence vergi sistemi devam edecekse de %1 e düşmeli

Senior Member
    1-Uniq iteme ve BUSlara buy açanlar hep pazarcı
    2-Nick yanıltmasın demişsin ama inandırıcı değil
    3-Ödül kazananların hep pazarcı olduğunu söylemişsin ve bu nickleri ezbere biliyorsan pazarla haşır neşir birisin demektir.

4-İnsanlar salak değil BUY pazarlarını o kadar komik fiyatlara açıyorsunuz ki bir zahmet BUY'a item atmasınlar.
    Örnek : Dün akşam 1 kere Trina satılır dedim 6 pm geldi. Buy pazarındaki adama yem olmayın. Bu sayede 3-5 karakterden bir kaçını oyuna sokmamış
    olurlar.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bu konuda bir çok defa açıklama yapılmıştı şu an için kaldırılması beklenmemektedir.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    geldiği yer değil gittiği yer önemli vergiler kimlere gidiyor malum görüyoruz bizim paramızla işi çözenler köşe

Junior Member
    Nickname
    URALTAY
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ASiL
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bu konuda bir çok defa açıklama yapılmıştı şu an için kaldırılması beklenmemektedir.
    sizin de zaten yapacağınız bir şey yok NttGame olarak kullanıcılar tarafından ısrarla söylenmesine rağmen siz Mgame ye abi bunu istemiyorlar diyorsunuz onlar da kesinlikle hayır bçylesine muazzam bir yeniliği kimki onlar beğenmiyor diye geri çeviriyor sizde malesef kaldırması gündemde değil diyorsunuz. Oyuna bir yenilik getiriliyorsa bu bir sorgulanmalı bir anket bir şey açın çoğunluk istiyormu istemiyormu bir bakın yani ama yok. niye eliniz kolunuz bağlı siz sadece oyuncu bulmak oyunu oynatmak ve gelen değişiklikleri duyurmakla görevlisiniz.

Junior Member
    Nickname
    URALTAY
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ASiL
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Sizde diyorsunuz bir çok defa açıklama yapıldı. Demek ki kullanıcılar bu durumu istemiyor ki durmadan yeni açıklama yaptırmak zorunda bırakıyor sizleri.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1-Uniq iteme ve BUSlara buy açanlar hep pazarcı
    2-Nick yanıltmasın demişsin ama inandırıcı değil
    3-Ödül kazananların hep pazarcı olduğunu söylemişsin ve bu nickleri ezbere biliyorsan pazarla haşır neşir birisin demektir.

4-İnsanlar salak değil BUY pazarlarını o kadar komik fiyatlara açıyorsunuz ki bir zahmet BUY'a item atmasınlar.
    Örnek : Dün akşam 1 kere Trina satılır dedim 6 pm geldi. Buy pazarındaki adama yem olmayın. Bu sayede 3-5 karakterden bir kaçını oyuna sokmamış
    olurlar.
    Ben de sana maddeler halinde cevap vereyim;
    1- KardeslerMarket eski dükkanımın adı
    2- Pazarla her haşırneşir olan pazarcı olmaz upgrade yapmak için buy açıyorum 70m sell de olan Eagle Eyes +0 a 65 m buy açıyorum atılırsa basıyorum..
    3- ödül kazananlar listesine bakarsan saçma sapan nickler adamın nicki "buybesbustrina44" bu adam ödül alıyor, bunun pazarcı oldugunu anlamamak için mal olmak lazım MAL.
    4- Evet konu başlığında buna da değindiğimi hatırlıyorum, siriusta bi yazı max 10 salise duruyor kaldı ki ben mecbur muyum ordan bağırmaya, pazarın özelliği bağırmak değil pazarını açarsın ne halin varsa görürsün.

Merhaba,
    Kaldırılması beklenmediği için konuyu açtım, mikro ölçekte değerlendirdiğinde siriusta 5 server var hepsi 2500 kişiden 12500 player yapar, bu ödülün kaymağını yiyen 10 kişi... insanları zorla kumara alıyorlar, belki ben şansımı piyangoda ya da sayısal loto da denemek istiyorum.
    İşin özü bu kumarın neye göre seçildiği belli olmayan 10 kişiden başka kimseye faydası yok zararı var, destekleyen arkadaşlar baba parası ile oynadığı çok belli. 1 gb 90 tl ayıptır.

Tags for this Thread