Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Oyuna Yeni Kayıt Oldum Premium Aldım Gordion Hapiste Başlattı Bu ne Saçmalık ?

Oyuna Yeni Kayıt Oldum Premium Aldım Gordion Sunucusunu Mecbur Bıraktı o Servere girdim Karekter hapiste başladı görevleri aldım yaratıkları kesmiyor neden böyle bir hata var anlamadım yeni başlayanları hapistemi başlatıyorsunuz ? lütfen çıkartın beni ordan

Last edited by Mekaturk25; 05-02-2020 at 08:50 PM. Reason: .

Senior Member enezx's Avatar
    Hapisten çıkmak için şu adımları takip etmelisiniz;

Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz ;

1. Power Up Store’dan “ Wing of Dragon + Stick” eşyasını satın alınız.
    2. Satın almış olduğunuz “Wing of Dragon + Stick”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    5. Dicipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick sizden alınacaktır.
    6. Th voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    dostum 16. seviyesin allah bilir ne kullandın maradonda bide başlıkda hapiste başladım diyorsun

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesabınızı kontrol ettiğim zaman ilgili karakterin ve hesabın 2018 yılında açıldığını görmekteyim. Ayrıca ilgili karakter belirttiğim tarihte kurallara uymayan programlar kullanması sebebiyle hapse gönderilmiştir. @enezx tarafından belirtildiği şekilde hapisten çıkabilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn