Results 1 to 4 of 4

Thread: Drop rateleri

Junior Member

Drop rateleri

Arkadaşlar Selam,

Biz 2 okçu DESTAN serverinde başlayıp farm yapmaya başladık. sadece 2-3 günde neredeyse günlük 1 gb - 10-15 arası ms kastık.
    ancak KS yıldırdığı için Rosetta Serverina geçtik. Eventta olduğu için. işk gün 73LVL iki char kastık, Grell, Uruk Tron, Uruk Hai'de 1er gece genie ile farm'a bırakmamıza rağmen tek bir ms almadık. LVL ile alakalıdır diye düşünüp, yan charları açtık bu kez 47-49 LVL charlar ile tüm gece bu slotları döndük ancak yine tek bir MS bile alamadık.

Server'dan Server'a DROP rateleri bu kadar farklı mı? Charların ikisi de DC Preli, DC Flash'lı.

Senior Member enezx's Avatar
    Drop tamamen şansla alakalı bir şey, bir kutudan item çıkma ihtimali yüzde 50 ise sürekli çıkmayan tarafı görme şansınız da var. Sunucudan sunucuya farklılık gösteriyor durumunu geçtim relog attım droplar değişti diyenler bile olabiliyor

Ki bence sunucular arası farklılıklar olsa bile bence event olan oyuncu çekilmeye çalışılan kısımdaki dropları arttırmış olmaları gerekirdi.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Kesinlikle öyle olması gerekiyordu ancak görüp yaşadığım için soruyorum. Aynı Slotlar, Aynı LVL charlar, Aynı itemler. Bir Server'da günde 10-15 MS, diğerinde 3 günde tek bir MS bile alamadık. gerçekten mantıksız geldiği için buraya konu açtım. Grell, Uruk Tron, Uruk Hai slotlarında tek bir MS drop almadık hala.

Relogda drop cok fark ediyor ve droplar tam tersine düşürüldü eskiden ben manticorede saatte 10 7 m kasarken şimdi ise 4 5 anca 20 dk üstüm doluyordu şimdi 44 45 50 dk buluyor cok can sıkıcı olay eski haline dönmeli gb yüksek tutuyolar sitelerde ama 8 10 saaatte para kasılmıyor koxpurlarda ayrı bi dert zaten