Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    konu güncel

Junior Member
    Merhaba

Gm ekibi sıkı bir çalışma ile hile kullananları ve makrocuları banlar ise sorunda rahatlama olacağını düşünüyorum .

Gm leri göreve çağırıyoruz BAN atalım lütfen kalabalık dağılsın bir nebzede olsa

Quote Originally Posted by takiyettin99 View Post
    Merhaba

Gm ekibi sıkı bir çalışma ile hile kullananları ve makrocuları banlar ise sorunda rahatlama olacağını düşünüyorum .

Gm leri göreve çağırıyoruz BAN atalım lütfen kalabalık dağılsın bir nebzede olsa
    bu s1 s-2 s-3 sunucularından 20 şer kişi banlamayla düzelecek birşey değil

sirius 3 gibi ağzına kadar tıka basa dolur bi kanala cz bölgesini aktif etmek ne kadar akıllıca bir iş bunu 9 yaşındaki çocuk yapmaz bu nasıl bir yönetim şekli halada kendinizi haklı görüyormuş gibi müdahele etmiyorsunuz.?

ilgilelerin dikkatine gözleriniz kör kulaklarınız sağır olmasın görün artık

++++++++++++

Senior Member
    oyuna edana serverı acıldığında baslamıştım o dönem oyun bugünden çok daha fazla kalablıktı hatta o tarihte bir oyun dergisi 400 cash hediye ediyordu orda oyun ile ilgili atılan manset 2,5m kayıtlı türk oynuyor o dönem yabancı oyuncu sayısıda azımsanmayacak kadar fazladır

o kadar yoğun oynanan bir dönemde 3 sunucu vardı ve 2-3 sonuculara rahat girebiliyorduk ( presiz) 1 sunucuya sabah saatlerinde tek tık dediğimiz giriş ile girebiliyorduk yanılmıyorsam gold premium yeni dahil olmuştu oyuna gold pre aldığımızda 1 sunucu dahil giriş problemi yaşamıyorduk

bilmediğim için soruyorum eskiden 1 sunucunun kapasitesi örneğin 10bin idi de şimdi 5 bin mi oldu da bu kadar sunucuda sıra problemi yaşıyor insanlar eğer böyleyse sonucu kapasitesi artırılamaz mı yeni kanal açmaktansa

++++++++++++++

konu ne zaman sonuca kavuşucak ?

bunu biz düşünüyoruz. yetkililer nasıl düşünemiyor abi hayret ediyorum.