Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Angry Sirius Yoğunluğu Hk Acil

Merhaba Arkadaşlar Siriusta Aşırı Yoğunluktan Dolayı Lag Dc ve Aşırı Derece Sıra Bekleme Gibi Problemler Yaşıyoruz Neden Yaşıyoruz Sirius 4-5 Kanalının Geliş Sebebi Neydi Bunları Ortadan Kaldırmak Değilmiydi Öyleydi Sorun Ortadan Kalkmadı Neden Müdahele Etmiyorsunuz Oyuna Girebilmek İçin 1 Saat Sıra Beklemek Zorunda Kalıyoruz İşten Mesaiden Geliyorum Jr'ye Gireceğim Fakat Sunucu 1-2-3 200-300 Sıra Sayıyor Oyuna Bağlanamıyorum Etkinlikten Mahrum Kalıyorum Pk Atıyoruz Dc Yiyoruz Oyuna Giremiyoruz Düzeltin Artık İlgilenin Şu Oyunla Biraz İllaki Sesimizi Duyurabilmek İçin Sunucunun Yarısının Oyunu Bırakıp Gitmesi Yada Ayaklanma Çıkması Mı Gerekiyor..

Sorunun Çözümü Gayet Basit 1 : Sunucu 2-3 Cz'yi Ya 4-5 e Taşıyacaksın.
    Sorunun Çözümü Gayet Basit 2 : Sunucu 2-3 Pazarı Kapatıp 4-5 e Taşıyacaksın...

Bu 2 Seçenekten Birisi Sorunu Çözecektir yada %75 Azaltacaktır Sayğılarımla..

Senior Member enezx's Avatar
    Sirius 4 ve 5'te de etkinliklere girebilirsiniz

Quote Originally Posted by enezx View Post
    arkadaş haklı ayrıca sadece jr öncesinde yoğun oluyor onun haricinde gün boyu preli serverlara girilebiliyor.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    ben 1-2-3 . kanalda girmek istiyorum oyuna para ödüyorum premiyum fül pus alıyorum 4.5 kanalda eziklerle girmek istemiyorum

Quote Originally Posted by Kladiv View Post
    arkadaş haklı ayrıca sadece jr öncesinde yoğun oluyor onun haricinde gün boyu preli serverlara girilebiliyor.
    sabah jr sinde s3 bi tıkla 80 sıra gece yarısı bi tıkla 100 sıra öğlen tıkla 150 sıra akşam 9da sirius 1-2-3 150 sıra sayıyor daha jr ye 1saat 40 dakka var normal değil bu durum

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Sirius'a üyelikleri kapattılar başka yapabilecekleri bir şey yok. Kanal 6'yı açabilirler belki onun dışında bir şey yapamazlar. Oyunun izin verdiği maksimum kapasite oyuncu var. Server dosyaları zaten bu şekilde.

Non-Premium User Limit: 1500
    Premium User Limit: 3000

4500 kişi alır tek kanal. Üstüne çıkamaz sıra bekler.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by takmakafanasado View Post
    ben 1-2-3 . kanalda girmek istiyorum oyuna para ödüyorum premiyum fül pus alıyorum 4.5 kanalda eziklerle girmek istemiyorum
    Şuan Sirius sunucusundaki herkesin premiuma sahip olduğunu düşünecek olursak (premiumsuz girişler kapalı), sizin diğer tüm oyunculardan bir farkınız bulunmuyor. Eğer istemiyorsanız etkinliklere girmek zorunda değilsiniz.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by nesteren71 View Post
    Sirius'a üyelikleri kapattılar başka yapabilecekleri bir şey yok. Kanal 6'yı açabilirler belki onun dışında bir şey yapamazlar. Oyunun izin verdiği maksimum kapasite oyuncu var. Server dosyaları zaten bu şekilde.

Non-Premium User Limit: 1500
    Premium User Limit: 3000

4500 kişi alır tek kanal. Üstüne çıkamaz sıra bekler.
    hocam okumanız yok mu kapasite arttırılsın demiyoruz s2 s3 hem pazar hem cz pk alanı s4 ve s-5 boş kalıyor s-2-3 pazarı s-4-5e taşıyınca sorun çözülecek diyoruz

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by takmakafanasado View Post
    hocam okumanız yok mu kapasite arttırılsın demiyoruz s2 s3 hem pazar hem cz pk alanı s4 ve s-5 boş kalıyor s-2-3 pazarı s-4-5e taşıyınca sorun çözülecek diyoruz
    PK Alanı 1-2

Pazar Alanı 3-4

böyle olabilir belki çözüm olarak.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

bizde onu diyoruz kardeşim s3 de pk alanı olacak eğer 4-5 çok sıra sayacak olursa 6. kanal eklenebilir.