Results 1 to 8 of 8

x dolandiriciliği

Benim canım yandı başkalarının yanmasın diye yazıyorum. Arkadaşlar bugün söz konusu siteden gb alışverişi yaptık. Sistemi zaten herkes biliyor nasıl işlediğini. Trade atılmasını beklerken bir anda işlemin sonuçlandığını gördüm. Canlı desteğe girdiğimde gb nin verildiğini söylediler fakat bana trade bile atılmadı. Ondan sonra bana paranın verrildiğini gösteren shoplu bir trade alışveriş fotosu attılar benim isminin yazdığı. Ama trade bile atılmadı. Sonuç olarak 450 tl dolandırılmış oldum. Lütfen burdan canınız yanmaması adına alışveriş yapımayın.

Senior Member
    geçmiş olsun üzüldüm

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    shoplu fotoyuda atarsan ilgili arkadaşlar
    vardır forumda ozaman anlaşılır kim haklı
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

xxxxxxxxxxxxxx
    Last edited by Death_Stroke; 05-01-2020 at 06:50 PM.

yalnız burda dogru karaktere vermis gibi gordum gb yi ?

İşte sıkıntı şurda veriyor gibi gözüküyor ama bana trade bile gelmedi. Bu fotoğrafı nasıl aldıkları hakkında hiç bir fikrim yok. Trade bile gelmemişken verdik gibisinen böyle bir fotoğraf gönderiyorlar. Konuyla alakalı forumlara baktım bu tarz şekilde 10 larca insanın parasına çökmüşler.

Senior Member
    Siteyide vereydin reis en azından herkes bilirdi ona göre hareket ederdi. Geçmiş olsun

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bu tarz konular açmak ve paylaşmak yasaktır.