Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Parti kurulunca herkes otomatik atsın özelliklerini

Herhangi bir exp parti veya cz de priler otomatik buff ac STR rogueler sw wolf atsın, arkadaş insanlar gerçekten garip 50 kere yazıyorum anca anlıyorlar.

mageler yüzde 10 kalınca tp etsin oto partiler kurulsun felan boşver oyununu oyna beğenmiyorsan bas scni kardeşim.scli oyna.

Senior Member
    Quote Originally Posted by returnworld View Post
    mageler yüzde 10 kalınca tp etsin oto partiler kurulsun felan boşver oyununu oyna beğenmiyorsan bas scni kardeşim.scli oyna.
    eyvallah kardeşim

Junior Member
    kardeşim büyük ihtimal warrior oynuyorsun kolay değil und ac str sw wolf rezitans iste walla kolay değil.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    İstediklerin olursa o zaman nerde kaldı oyunculuk. Oldu olacak atak skillerini de düşman 2 metre yakına geldiği zaman otomatil vurmaya başlasın.
    Priest ve Mage oynamayanlar hemen saydırmaya başlıyor. Bir CC Priest olarak sana da önerim bir kaç ay CC Priest olarak PK'ya çıkman olacaktır.
    Bowl'da o kargaşa da ölmek üzere olan adama tekli 10k kaldırırken diğer yanda neden + ve AC atmıyorsun diye sövenler, tüm bunlar olurken kendini de canlı tutman gerekiyor tabi yoksa yine sövmeler. Dibine okçu girer heal attırmaz, niye heal kaldırmıyorsun diye bir sövme daha. Bunları bir yaşa ki anla.
    Tahmin ediyorum ki Warrior'sun ve herkesi kölen olarak görüyorsun. 2 tane tuşa basarak oynamak, Priest/Mage/Rogue oynamaktan çok farklı, bilgin olsun.
    Last edited by eren_t; 05-01-2020 at 07:54 AM.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Logan88 View Post
    Herhangi bir exp parti veya cz de priler otomatik buff ac STR rogueler sw wolf atsın, arkadaş insanlar gerçekten garip 50 kere yazıyorum anca anlıyorlar.
    Ben nacizane kendi görüşümü belirtmek istiyorum. Her şey otomatik olacaksa oyunculuk nerede kalıyor? Bu oyunu oynuyorsak bazı masrafları göze alıyoruz. Pk zevk işi, alırım sc'leri rahat rahat takılırım. Ben yıllardır warrior oynuyorum, sc'leri eksik etmem, alırım.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    İstediklerin olursa o zaman nerde kaldı oyunculuk. Oldu olacak atak skillerini de düşman 2 metre yakına geldiği zaman otomatil vurmaya başlasın.
    Priest ve Mage oynamayanlar hemen saydırmaya başlıyor. Bir CC Priest olarak sana da önerim bir kaç ay CC Priest olarak PK'ya çıkman olacaktır.
    Bowl'da o kargaşa da ölmek üzere olan adama tekli 10k kaldırırken diğer yanda neden + ve AC atmıyorsun diye sövenler, tüm bunlar olurken kendini de canlı tutman gerekiyor tabi yoksa yine sövmeler. Dibine okçu girer heal attırmaz, niye heal kaldırmıyorsun diye bir sövme daha. Bunları bir yaşa ki anla.
    Tahmin ediyorum ki Warrior'sun ve herkesi kölen olarak görüyorsun. 2 tane tuşa basarak oynamak, Priest/Mage/Rogue oynamaktan çok farklı, bilgin olsun.
    Bence en zor olanı, en çok çile çekeni Priest. Bende yıllardır warrior oynuyorum, priest kadar çile çekeni görmedim. Sonrasında mage geliyor. En sonda Roq.

konuyla alakası yok ama geçen jr de mesela adam 1 saniye içinde 2 damage yedi minatour dan öldü diyo ki niye heal atmıyosun sizin gibi pri nin aq. kardeşim diyorum tek yedin nasıl heal kaldırayım ben sana. ya diyo tek yemedim 2 damage yedim ss atayım istersen. dostum 2 damage yediğini bende görüyorum burdan ama tek yedin tabirini böyle anlık olarak arka arkaya damage yiyip bişey yapana kadar ölmeye de kullanabiliyoruz diyorum ya diyor heal kaldırmadın. 1 saniye içinde 2 damage yiyen adama ben şimdi nasıl anlatayım healin skill effectinin 2-2.5 sn oluşunu

Senior Member
    sen bir oyuncu olarak isteklerinin hemen gelmesini istiyorsunda priest kendi dahil 8 kişinin isteklerini yerine getirmeye calısıyor hem heale bakıyor hemde undy ac cure anlık olarak değerlendirme yapıyor hangisinn neye acil olduğuna karar veriyor ona göre atıyor birde el düşme sorunu var tabi

adam tek yiyor tek quest apostdan heal nerede diyor ben sana diyormuyum 5k dan az canın var ne halt etmeye apostun altına giriyorsun diye

Senior Member
    çarı açalım 1 levelden itibaren oto görevleri yapsın. geceleri parti bulamazsa pazara koysun. hatta gerekirse buy filan da kursun. ne item gerektiğini de kendı anlasın hatta.

Senior Member
    Warrior oyuncusu... Komedi. Konu ayrı komedi.