Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 81
    Junior Member
    Maradon ve kalabalik yerlerde hizli hareket ettİĞİm zaman dİrek oyundan atiyor. Ttnet de sorun vardir dedİm turkcell ve vodafone İle baglandim ama sonuÇ deĞİŞmİyor Şu an İkİ kere dc yedİm kalabaliktan kaÇarsam mesela eslantta bom boŞ yerde bİr yerde durursam oyundan atilmiyorum orda durayim madem ben hep hareket etmeden...!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MyHandsCan View Post
    Maradon ve kalabalik yerlerde hizli hareket ettİĞİm zaman dİrek oyundan atiyor. Ttnet de sorun vardir dedİm turkcell ve vodafone İle baglandim ama sonuÇ deĞİŞmİyor Şu an İkİ kere dc yedİm kalabaliktan kaÇarsam mesela eslantta bom boŞ yerde bİr yerde durursam oyundan atilmiyorum orda durayim madem ben hep hareket etmeden...!
    ewt hızlı hareket edince dc yiyoruz özellikle maradonda ama eslantta bomboş yerde bile dc yiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyunda dc problemleri yaşıyorsanız altyapı sağlayıcınız ile alakalıdır.
    güzel kardeşim 3 farklı internet operatörü ile denedik oyun oynayamıyoruz neden inkar ediyorsunuz bariz sorun var işte yinemi saldırı var yada başka bi sorunmu var internet ile ilgili sorun yok sorun oyunda ilgilenilsin artık

Junior Member
    Merhaba,
    Bütün altyapı sağlayıcılarında mı problem var? Ttnet, Superonline, Vodafone, Millenicom, Turknet bunların hepsinde mi problem var?

Sesli ve yazılı düşünüyorum da, acaba oyunda problem olabilir mi?

Senior Member
    Merhaba,
    Herkes farklı altyapı kullanıyor yine de sorun var. DC ve Lag sorunu var şu an. Zaten belirli bölgelerde hep DC yiyorduk şimdi her yerde aynı oldu.

Senior Member
    Merhaba,
    oyunda asla sorun olamaz çünkü bu mükemmel bir oyun.Sorun olsa olsa sizin bilgisayarınızdan, ISS'nizden ya da sizden kaynaklıdır ama asla bu oyuna suç atmayın bu oyundan kaynaklı asla ama asla olmaz.

Junior Member
    Ben bugün 4 kere yedim Dc ne olacak bu böyle anlamadım ya premiumlar yine boşa gidiyor arkadaş !!!!!!

Junior Member
    sabahtam beri lag sorunu yaşıyorum son 1 saattirde hem lag hem dc problemi yaşamaktayım pazar charımdan ümidi kestim zaten moradon merdivene geldiği anda düşüyor. aktif olarak oynadığım charımlada 5 6 dkda 1 dc yiyorum ISS'yi aradım sorun yok görünüyor. (SUPERONLINE)

Dc problemı eğer iss den olsaydı moderatör diğer pc de dc yemesi lazım lütfen mantıklı açıklama yapalım insan kandırmaya gerek yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim niye kimse iplemiyor bizi sürekli dc oluyoruz kafayı yiyeceğim yeter ya yeter