Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 81
    Senior Member

Question DC sorunu hakkında açıklama ?

Merhaba,
    2-3 gündür sürekli dc yiyorum bunu foruma konu olarak açtığımda sorun sende dediniz ancak şuan bakıyorum oyuncuların çoğu yaşıyor bunu özellikle bugün canıma tak ettirdi bütün gün ID şifre yazmaktan sıkıldım. Gerekli açıklamayı yapacak mısınız yoksa sorun bizde mi hala ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyunda dc problemleri yaşıyorsanız altyapı sağlayıcınız ile alakalıdır.

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Vodafone internet kullanıyorum. Clan arkadaşlarımda da Türk Telekom ve SüperOnline var. DC problemi yaşayan yok telafilerden beri. Problem muhtemelen sendedir.

Senior Member
    sürekli dc olmuyoruz hayırdır yine bi sorun mu var özellikle son 2-3 saattir lag ve dc

Senior Member
    Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederim, altyapımda bir sıkıntı kopma vs bir şey yok internet sağlayımca görüştüm ve işim gereği internetim önemli olduğu için paketlerim zaten yüksek ki virüs dolayısıyla home office çalıştığımız için fazladan hız paketleride alıyoruz ancak yetkililer “en ufak bir kopmanız yok muhtemelen oyun sunucularından kaynaklı” bilgisi verildi. Ayrıca sorunu yaşayan sadece ben değilim bence sizde bir sunucularınızı gözden geçirin rica ediyorum

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by lTheWindl View Post
    Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederim, altyapımda bir sıkıntı kopma vs bir şey yok internet sağlayımca görüştüm ve işim gereği internetim önemli olduğu için paketlerim zaten yüksek ki virüs dolayısıyla home office çalıştığımız için fazladan hız paketleride alıyoruz ancak yetkililer “en ufak bir kopmanız yok muhtemelen oyun sunucularından kaynaklı” bilgisi verildi. Ayrıca sorunu yaşayan sadece ben değilim bence sizde bir sunucularınızı gözden geçirin rica ediyorum
    Zaten size gm ekibinden gelen bilgiyi paylaşıyoruz serverlarda sorun olmadığı bağlantı problemi internet sağlayacısından kaynaklı olduğu söylendi.

Senior Member
    Peki teşekkürler ...
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Zaten size gm ekibinden gelen bilgiyi paylaşıyoruz serverlarda sorun olmadığı bağlantı problemi internet sağlayacısından kaynaklı olduğu söylendi.

Junior Member
    ikide bir dc yiyoruz kardeşim internetimiz de sağlam , serverda sıkıntı var

Merhaba,
    Sayın yetkili arkadaşlar. Bakın DC problemi sunucu gitmesiyle alakalı değil. Son patchden sonra karakter takibi veya hızlı hareket etmeden oyundan direk atıyor. Son patchden sonra

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,
    Her şeye bir bahaheniz var be kardeşim.ttnet kullanıyorum 2 gündür dc oluyorum durduk yere. Çar ı yürütüyorum yine dc yiyorum nette problem yok problem oyunda var ...kabul edin artık şunu