Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    CR ye 3 tane hile konusu açtım 5 gün oldu. Görüntülenme 2 o da ben tıkladım Adam zaten 5 günde kastığını kasıyor banlanınca ona kafi. Bakalım belki 10 güne bile uzar bu süreç. Lütfen adminlere sesleniyorum cr ekibine eleman alın yalvarıyorum.

Senior Member
    durum vahim her yer hile

Senior Member
    Quote Originally Posted by Santa001 View Post
    ES Kardo ! Ama beyhude bir çaba bu ya çok yaptım nafile resmen alan razı satan razı politikası var bu oyunda daha oyuncu video çekecek up edecek yeterli görünürse ( ki video edit diye editlenmiş demeseler bari ) ban atacaklar da yok atana kadar da yıllar geçiyor o da ayrı buram buram umursamazlık bu oyun için tek kuruş ödememek en iyisi . Git Bannerlord al oyna kardo sıkma canını .
    evet aynende oyle yaptım, bannerlord efsane şu an ev hapsi için.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Şu oyunu sadece pre alararak etkinliklere girerek sıfırtan oynamaya çalışsın bir yetkili neler yaşıyor görelim. Boşa uğraşmışsn koxper ban atılacak belki ileride ama senini uğraştığın kadar uğraşmayacak yine gelecek.
    bunu söylerken üzülüyorum ama ne yazıkki haklısın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by resmate9 View Post
    Chaos çıktığından beridir bunun hilesi var seneler sonra çözüm olarak grafiklerle oynadılar
    Buna bir çözüm bulamıyorsanız chaosta hileyi serbest bırakın bizde açalım en azından eşit şartlarda kapışalım ben keriz gibi hile açana yem olmak istemiyorum
    serbest olsa bile kullanmayı beceremem o derece. eski ve sayılı legal oyunculardanım. asıl jobum warrior ve bu + puan benım ıcın her hilesiz chaosta ilk 2 deyım abartısız. ama bunlar mide bulandırıyor artık

Tags for this Thread