Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Unhappy PUS yanlış itemi çektim. Yetkililer lütfen yardim

PUS'tan 5000 tane mana çekecekken yanlışlıkla Premium potion vouncher çektim bunu düzeltebilir misiniz? kullanmadım hiçbir şekilde.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Pus alışverişinde iade/değişim yok malesef.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MyWorld33 View Post
    PUS'tan 5000 tane mana çekecekken yanlışlıkla Premium potion vouncher çektim bunu düzeltebilir misiniz? kullanmadım hiçbir şekilde.
    Pek bir destek alabileceginizi zannetmiyorum sizden kaynakli bir hata oldugu icin.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi, bu tarz ürünlerin iadesi-değişimi yapılamamaktadır.

Banned
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi, bu tarz ürünlerin iadesi-değişimi yapılamamaktadır.
    Fakat yapılması gerekir tüketici hakkı. Merak ettiğim konu koreko ne yapılıyor ?
    Last edited by IRsc; 04-30-2020 at 01:46 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Fakat yapılması gerekir tüketici hakkı. Merak ettiğim konur koreko ne yapılıyor ?
    Nttgame tarafına kayıt olurken onay verdiğiniz sözleşme şartlarınca kesinlikle iade yapılması söz konusu değil maalesef ki
    incelemek için tıklayın

size sadece pazarda ürünü satıp oyun içi istediğiniz diğer ürünü satın alabileceğiniz söylenir
    normal olarakta koreko sunucusunda oynamıyoruz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Nttgame tarafına kayıt olurken onay verdiğiniz sözleşme şartlarınca kesinlikle iade yapılması söz konusu değil maalesef ki
    incelemek için tıklayın

size sadece pazarda ürünü satıp oyun içi istediğiniz diğer ürünü satın alabileceğiniz söylenir
    normal olarakta koreko sunucusunda oynamıyoruz
    Tüketici koruma kanunları var o tüketici aleyhine olan bütün maddeler geçersiz. Anlatmak istediğim bu değildi. Bunu yapması gerekir malının arkasında duran, oyuncusuna hizmet vermeyi ön planda tutan bunu yapar. Yanlış bir ürün andım değişim yapmayı geç oyunu beğenmedim bana paramı geri ver diyen oyuncuna iade yapan firmalar var.

Senior Member
    Evet Tüketici hakları gereği verilmesi lazım ama Ntt nin hazırlamış olduğu sözleşmeyi onayladığınızdan böyle bir hakka sahip değilsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MyWorld33 View Post
    Hangi online oyunda çektiğin pustan istemin iadesini gördün bakacaksın alacaksın pazara bakacaksın itemi çekeceksin itemi kontrol edeceksin pazara koyacaksın akıllı olcaksın dolandırılmacaksın bunlar ko'nun altın kurallarıdır....Yeni sloganımız^^^SİZ YENİSİNİZ GALİBA^^