Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Merhaba Ne Olacak Bu Olimpia nın DURUMU

Öncelikle herkeze kolay gelsin hayırlı ramazanlar bütün serverlara etkinlik yapılıyor Olimpia ya hiç bişey yapılmıyor Knight Online nin öksüz evladımı olimpia saygılarımla

bekle onada gelir sıra ares diez gordiondami öksüz evlat boş konular açmayalım.

Senior Member enezx's Avatar
    Olympia'nın bana göre en büyük sorunu otp zorunluluğu istemesi. Çoğu yeni oyuncu otp kullanımı için bana göre üşeniyor ve diğer sunuculara yöneliyor.
    Ama yapılacak çok fazla bir şey olduğunu düşünmüyorum bir birleşimi hak ediyor ama birleşecek denginde bir server yok. Bana göre bunun için sabırla beklemekten başka çare yok.
    Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanus.

Junior Member
    Quote Originally Posted by returnworld View Post
    bekle onada gelir sıra ares diez gordiondami öksüz evlat boş konular açmayalım.
    boş konular derken kıyaslagın serverlarla bu servar arasında 10 yıl var onlar olimpiadan daha kalabalık insanlar özgür istedigi konuyu acabilir bu arada bence sende beynindeki ölü hücrelerden kurtul

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Olympia'nın bana göre en büyük sorunu otp zorunluluğu istemesi. Çoğu yeni oyuncu otp kullanımı için bana göre üşeniyor ve diğer sunuculara yöneliyor.
    Ama yapılacak çok fazla bir şey olduğunu düşünmüyorum bir birleşimi hak ediyor ama birleşecek denginde bir server yok. Bana göre bunun için sabırla beklemekten başka çare yok.
    Serverda hiçbir sorun yok. Cz yoğun etkinlikler yoğun. Otp her sunucuda istemeli sadece Olympia değil.
    Birleşim konulari pazarcı hezeyanları. Ben nereye gitsem farmer char var ve gorduklerimin yarısından çoğu karakterini güçlendirmek amacıyla farm yapiyor.

Banned
    User sıkıntısı çeken serverlar için özel etkinlik yapmazsan, yardımcı olmazsa serverlar arası dengesizlikler böyle olur. Olmypia kim neden başlasın exp parti bile yok.
    Last edited by IRsc; 04-30-2020 at 12:55 PM.

Senior Member
    olympia ile rosetta birleşsin otp kalksın oldu bitti.

Senior Member
    olimpiada oynuyorum ne gibi bir sorun var olimpiada anlamadım akşamları pk sı dönüyor boş farm slotu yok hem cz de hem eslantda eslant titanda paramunda exp kasanlar var eskiye göre oyuncu sayısı arttı olimpia hiç bir server ile birleşe bilecek denklikte değil serverın durumunda gayet memnum tek bir sıkıntı dersen pazarda itemler biraz yavas gidiyor rogue itemleri hariç

Senior Member
    saat 00:27 olimpia cz durumu olimpia bitti diyenlere gelsin

[IMG][/IMG]

Banned
    Quote Originally Posted by holefter View Post
    saat 00:27 olimpia cz durumu olimpia bitti diyenlere gelsin

[IMG][/IMG]
    1-2 saatlik kalabalığın önemi yok. Muhtemelen felankor çıkmıştır.

Server bir bütündür exp slotları, pazar satışları, pk gün boyu nasıl olduğu önemli.

Tartışmasız en kötü durumda olan serverlardan biri bu zamana kadar çok şey yapılabilirdi ama yapılması tercih edilmeli.
    Last edited by IRsc; 04-30-2020 at 09:39 PM.

Page 1 of 2 12 LastLast