Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member
    gücü olan slotu alır biz hep gücümüzle aldık alamayanlar alt f4 lütfen

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Ks atmak elbette hoş olmuyor fakat slotta kasanında biraz insancıl tutum sergilemesi gerekmezmi ? Ben soruyorum ne kadar buradasın diye adamın verdiği cevap farm yapıyorum 5-6 saat buradayım. Tamam kardeşim farm yapıyorsunda 5-6 saat senimi bekleyeyim ? Lütfen hiç kimse başka slota git demesin tüm slotları gezip en az süreyi verenden bahsettim çünkü diğerleri ya slotu haftalık kapatmış oluyor yada pm'ye cevap dahi verme tenezzülğnde bulunmuyor. Farm atanlar 3-5 saat slotu kapatmazsa kimse ks atmaz diye düşünüyorum tabi istisnalar hariç.

Müdür oyun şuan milletin ekmek kapısına dönmüşken ks kelimesi çok saçma benim çarım çok iyi değil adamların çarları güzel slotu benden alıyorlar küfür de etsem sövsem de yapabilecek birşey yok bunu kendim ks yediğim açıdan anlatıyorum birde ks attığım açıyı ele almak gerekirse adamlar 7/24 slotta ve artık öyle birşeyi dönüşmüşki uruklarda adamlar da zaten makro var %150000000000000 olan birşey üstüne üstlük adam ks geldiğinde magesini getirip slotu senden tekrar alıyor bu oyunun en başında güç kavgası haline getirilmesi için ip sınırlaması gelmelidir 5 tane 10 pcsi olan adam 10 tane çar sokup senden o slotu almamalı asıl çarının gücüyle gücün kapışır adam 24 saat slotta ben bu adamdan izin istesem verirmi vermez girerim o slota hasta kanser bi adamsam eğer 1 2 tane kutu alabiliyorsamda veya elimle alabiliyorsamda uyuz olmuşsan o genieyi ona boşa harcartırım zehir zembelek ederim ks atan değil ks yiyenin bi kere insan olması lazım başta ksye gidiyorsun adam ana avrat sövüyor napayım kardeşim keyfinimi bekliyim tamam ben senin keyfini bekledim çıktın slota girdim senden 10dk sonra başkası selamsız sorgusuz slota dalıyor yeni serverlerde böyle ne yapacaksın yani bu düşünce ne kadar doğru bir düşünce olsada ters bir düşünce oyunun yapısına ters yani

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Exp kasanlara karşı yapılan ks etik dışı ama pk ve farm' da bunu beklemek mantıksız.

Senior Member
    Slotta olan adama ne kadar daha burdasın dediğinde

''Yarın bu saate kadar''
    Benden sonra A ondan sonra B sonra C daha sonra tekrar A sonra Ben gibi

derse istediğini yapmakta özgürsün.

Boş slot varken dolu slota gelip vurmak karaktersizlik öteki türlü sorun yok.

Türk Lirasının değer kazandığı tek mecradasın. Her türlü pisliği yaparlar

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Eslant sg hep mageler tarafından işgal edilmiş. Ne zaman sorsam yeni geldim diyolar. Çift slot dönüyorlar. Birini bırak bari diyorum bırakmıyor. Şimdi ne yapayım? DC pre aldım oto loot aldım. Adamdan sıra gelmesini mi bekleyeyim?

Müsade isterim. Verir ya da vermez. Önemli değil. O slotun birini alırım.

Örnekler değişebilir ama sonuç aynı. Gücüm yeterse alırım slotu.
    KS HAKTIR.