Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Level Düşürme Ceza Sistemi

Herkese merhabalar çok eski bir oyuncum ve bu covid-19 sürecinde yeniden başladım.

Bir slotta görevleri yaparken çok fazla MS düştü ve bende orada biraz kastım 5 tane kastıktan sonra sıkılıp diğer görevlere devam ettim ve 4-5 level atladım. Tekrar slota gidip MS kasmak istedim ama ne kadar kassamda hiç drop alamadım. Sorduğumda level ile ilgi dediler oyun içinde ve level düşmem gerekiyormuş. Bende level düştükten sonra oyun için yeşil bir uyarı alıp : stat/skill puanlarınız level ile örtüşmüyor stat cezası alacksınız yazısı geldi. Bunu araştırınca bu Level düşme olayının cezası oldğunu anladım.

Sorumlevel kasmaya devam edersem tekrar otomatik düzelir mi bu ceza yoksa illa skill/stat sıfırlamak şart mıdır?

yardımcı olan herkese teşekkürler.
    (umarım post yanlış yerde açmıyorumdur)

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Lvl düşmenin herhangi bir cezası yok, ancak 16.01.2020 tarihinde yapılan güncelleme ile ''Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Örnek olarak; 80 seviyeden 70 seviyeye düşen bir karakter, stat puanlarını sıfırlamadığı takdirde %50 daha az hasar verecek ve %50 daha az sağlık yenilemesine sahip olacaktır.''
    Last edited by NativeBlood42; 04-28-2020 at 11:43 PM.

Junior Member
    Bu işlem otomatik gerçekleştiğine göre statların olduğu güncel level geri gelmemle birlikte düzelmiş olacaktır bu % düşürmesi değil mi? yoksa bu düzelmenin gerçekleşmesi için illa stat sıfılamam gerekecek mi?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Maalesef, stat puanlarını sıfırlamak gerekiyor düzelmesi için.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by jimmy333 View Post
    Bu işlem otomatik gerçekleştiğine göre statların olduğu güncel level geri gelmemle birlikte düzelmiş olacaktır bu % düşürmesi değil mi? yoksa bu düzelmenin gerçekleşmesi için illa stat sıfılamam gerekecek mi?
    Normal level'a geri döndüğünüz taktirde düzelenecektir skill stat sıfırlamanıza gerek yok

Senior Member Vrij's Avatar
    Bence de yoktur mantıken. Hukuk mantıkla çalışır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Normal level'a geri döndüğünüz taktirde düzelenecektir skill stat sıfırlamanıza gerek yok
    iyice kafam karıştı arkadaşlar. siz gerek yok diyorsunuz bir üsteki post sfırılamanız gerekli diyor.biliyorsunuz stat/skill sıfırlatmak pahalı gerek var mı yok mu?

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by jimmy333 View Post
    iyice kafam karıştı arkadaşlar. siz gerek yok diyorsunuz bir üsteki post sfırılamanız gerekli diyor.biliyorsunuz stat/skill sıfırlatmak pahalı gerek var mı yok mu?
    Eski levelinize geri geldiğinizde düzelecektir sıfırlamaya gerek yok merak etmeyin
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Bilmediğiniz konularda insanlara yardımcı olmayın lütfen bu kadar basit bir konuda bile emin bir şekilde yazabiliyorsunuz pes doğrusu

Junior Member
    sadece stat puanlarımı sıfırlanması gerekir. yoksa skil puanları da sıfırlanmalı mı?