Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Böyle bir şey mümkünmüş.

Görev yapiyorum 1 hafta önce sanırım stone golem. Tabiki burası haftlardır genie ile slot sahiplenmiş. Neyse ks ile 30 tane filan kesmem gerekiyor nttgame in npcsinin verdiği görevi yapmak icin son vuruş yapıyorum gayet normal. Ama 3 lü 5 li okla girişirken ok tabi seker arada okçu oynayan herkes bilir. Dark stone a değiyor ve bu yüzden ban+jaill yiyorum. Böyle bir şey olabilir mi ? Lütfen cevaplar mısınız bu oyunu kusursuz mu oynamamız lazım? Orayi farmlayan adam da hemen video almış kendi bakış açısı ile de olsa bu yanlış anlaşılma bariz bir şekilde belli olur. Bu yanlış anlaşılma yüzünden benim 1 haftalık dc premium'um neden çöp oluyor?
    Öneri;Lütfen ban haklarınızı makro ve koxpa kullanın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    İtirazlarınız için KO Ban / Jail / Unblock kategorisine bilet göndermeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HAY_RO View Post
    Görev yapiyorum 1 hafta önce sanırım stone golem. Tabiki burası haftlardır genie ile slot sahiplenmiş. Neyse ks ile 30 tane filan kesmem gerekiyor nttgame in npcsinin verdiği görevi yapmak icin son vuruş yapıyorum gayet normal. Ama 3 lü 5 li okla girişirken ok tabi seker arada okçu oynayan herkes bilir. Dark stone a değiyor ve bu yüzden ban+jaill yiyorum. Böyle bir şey olabilir mi ? Lütfen cevaplar mısınız bu oyunu kusursuz mu oynamamız lazım? Orayi farmlayan adam da hemen video almış kendi bakış açısı ile de olsa bu yanlış anlaşılma bariz bir şekilde belli olur. Bu yanlış anlaşılma yüzünden benim 1 haftalık dc premium'um neden çöp oluyor?
    Öneri;Lütfen ban haklarınızı makro ve koxpa kullanın
    ne alaka 3lü 5 li ds ye değdi diye banyediğiniz nerden çıkardınız ki

Junior Member
    Konuyu açan arkadaş bildiğin haklı. Karşı ırkla ittifak kurmak yasak değil, başka bir mobu slota çekmek yasak ( bilerek çekmedim diyor ). Sonucta oyun içinde olup biten bir olay, adam istediği moba atak yapar, ister keser ister kaçar.
    onun dısında bambaska bir sebepten haksız banlanmıs bi adam olarak charımı açtıramamıstım, tekrar baslamadım bile bu yüzden. kendi basına birşeyler yapmak isteyen oyuncuları dıslamakta üstüne yok ntt.

Ban yiyen herkes itiraz eder hakli ya da haksiz ama ben böyle bir sey görmedim cidden moba atak yaparken 3lu 5li oklarla arkaya kacmiyor bu oklar illaki oynadınız bu oyunu? Bunu videoya alan kisi muhtemelen sadce dsnin üzerimize geldigi kismi video olarak attı. Valla ne desem ki yazık 3 5 lira kenara koyup dc aldık haksiz bi yere ban+jail yedim. Valla çok üzgünüm keske yapipta yeseydim

Quote Originally Posted by holefter View Post
    ne alaka 3lü 5 li ds ye değdi diye banyediğiniz nerden çıkardınız ki
    Çünkü orda olan adam dediki partsiyle birlikte video aldik dedi. Bende görev yapmaya calsiyorum isteyerk çekmedigimi vurmadigimi belirttim ki bu slotlar yanyana bilen bilir human eslant karlı olan kısım. Yani ister istemez sekiyor ok arkaya yerencr dibine girmediginde ayrica görev yaparken 2 kere ben kendim yattım 72 lvl de

Senior Member
    geçen bende logos alırken yanlşlkla zr yaptım adama anlatana kadar canım çıktı elim gitti zr çarptı nere kaçaçcam bilemedm sg deki magelern üstüne kaçtım bir anda sonra logosu mu alaym ds ile mi uğraşaym saçma sapan bir durum oldu ds vuruyorm bana gelmiyor kendime geri çekemedm gittim logosu aldm bende adam pm attı 10 kez özür diledm bilerek yapmadm diye zar zor anlatabldm git ver dedim yav vala yeter dedm en son

Senior Member
    ittifak kadar da saçma birşey yok bunun kabul edilmesi çok saçma o zaman np transferide serbest olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by HAY_RO View Post
    Çünkü orda olan adam dediki partsiyle birlikte video aldik dedi. Bende görev yapmaya calsiyorum isteyerk çekmedigimi vurmadigimi belirttim ki bu slotlar yanyana bilen bilir human eslant karlı olan kısım. Yani ister istemez sekiyor ok arkaya yerencr dibine girmediginde ayrica görev yaparken 2 kere ben kendim yattım 72 lvl de
    yok onu anladım da anlıyamadığım nokta şurası yanlış anlama gg slotuna ks atarak görevini yapıyorsun attığın oklarda istemsizce ds ye gidiyor slota ds geliyor bu sırada diğer oyuncular video su acık bile olsa sizin gg atak yaparken ds okun gittiği de bellidir bu yüzden ban atılması saçma olur onu demek istedim

Senior Member
    Yazık gerçekten ya bu adam bırak yanlışlığı elle bile çekse banlamanız doğru değil ortada bir sürü koxper varken. Benim anlamadığım oyuna lure güncellemesi geldi. Madem düzgün çalışmıyor bu güncelleme kaldırın gitsin.

Tags for this Thread