Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Evet yanlışlıkla slot kaçırma veya slota başka hayvan çekme olabiliyor. Özellikle okçu ile oynarken 5 li okun biri gidip yan slotta ki güçlü hayvanlardan birine değdiği zaman yattığım oldu. Cr ekibi önü ardı olmayan videoları değerlendirip bu şekilde mağduriyet oluşturmuyordur diye umuyorum.

Senior Member
    Aynı şey uruk blade'de başıma gelmişti ama banlatamadı arkadaş.
    görev var dersin müsade etmezler, ks atarsın bir ton laf ederler.
    ben de uruk bosuna dalmıştım z1z1 yaparken.
    mob da gelince kendim kestim adama zarar vermesin diye ona rağmen video aldım demişti.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Ben golemde kasarken slota 3-4 tane ds çeken adamı 3 gün banlamışlardı. Hapse bile atmadılar. O iş GM ekibinin takdirine göre değişiyor. Hatta 3 gün sonra adamı oyunda görünce konu açmıştım. Banlanmadı mı, suçun cezası mı değişti diye. GM "verilen cz gm takdirinde değişir, kişiye disturbing gameplayden ceza verildi" demişti fdslşkdlkşsf. Slota mob çeken adama "rahatsız etme" suçundan ceza vermişlerdi. Evet. Mesajı da aşağıya alıntılarım. Videoyu merak eden gm arkadaş varsa eski konularımdan görebilir. Slota dark stone çeken, bunu da 3-4 defa yapan adama 3 gün ödül gibi ban cezası vermişlerdi. Sen 1 tane ds çektin diye sana ban + jail verdilerse gm insaflı davranmamış diyebiliriz. Geçmiş olsun bi daha uslu durarsın artık.

"Unutmayalım ki kurallar bölümünde "Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir." diye ibare bulunmakta yani, her ceza için 7 gün olmak zorunda değil bu süre arttırılabilir ya da azaltılabilir. Ara ara dahi olsa bu değişiklik gösterebilmektedir. Gönderdiğiniz hesap için ise "Disturbing" cezası verilmiş bundan dolayı şu an aktif durumda tekrar benzer bir eylem yapması halinde çok daha ağır bir yaptırım uygulanabilir demek olur"
    Last edited by GengaR_AreS; 04-27-2020 at 10:56 PM.

1 hafta böyle bir sey icin çok uzun bi süre (üstelik bilerek olmayan bir şey icin ) en azından geri dönüş yapılsa ticket a 3 güne veya sadce jail e tamam.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konuya gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    İtirazlarınız için KO Ban / Jail / Unblock kategorisine bilet göndermeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Tags for this Thread