Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

nickname den ban yedim

İyi günler, öncelikle hayatımda ilk defa ban yedim ne yapacağımı şaşırdım. Arkadaşımla birlikte 4-5 gün kadar önce yeni serverlardan birinde 2 char açarak oynamaya başladık. Ben siriusta oynuyordum. Arkadaşım yeni hesap açınca altarda açtık charları. Charların isimlerini esprili koyalım istedik ve son zamanlarda popüler olan bir söz bilen bilir ve yaptık. Bugün sabah uygunsuz nickten ban yedik. Bu durumu nasıl düzeltebiliriz. Ticket attım fakat bu yeterli midir? Kısa sürede dönüş yapılır mı ? eğer açılırsa nick değişimini hemen yapabilirim 2 chardada premiumlar ve pus itemleri var. Yardımcı olabilecek biri varsa diye yazmak istedim bilmediğim şeylerde olabilir diye. Önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.
    Last edited by GamesDepot; 04-27-2020 at 10:37 AM.

Ticket atıp 1 gün içinde ncs atmak şartıyla banınızı açtırabilirsiniz ..
    Ne kimseyi bir hırs uğruna satarım ,ne de kimseye yalakalık yaparım .
    Ben sadece bendeki doğruları yaşarım ..

Arkadaşlık ağaca benzer kurudu mu bir daha yeşermez. > Nazım Hikmet

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun içi nickleriniz uygunsuz olduğu için editlenmiştir.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisine destek bileti göndererek müşteri hizmetlerine durumu anlatmanız gerekmektedir. Eğer uygun görürlerse 24 saat süre içerisinde isimleri değiştirmenizi isteyebilirler.

Junior Member
    ticket attım ve ban açılırsa 24 saat içerisinde nick değiştireceğimi aksi bir durumda her türlü yaptırımı kabul edeceğimi söyledim. kısa sürede açılır umarım ilk defa başıma geldi

Junior Member
    hiçbir geri dönüş yok hala. yayıncı olmadığımız içinmi bu kadar oyalama acaba alt tarafı bir nick açında değiştirelim ya premiumlar itemler hepsi maliyet adam öldürdük sanki ne bir uyarı ne bişey çat diye ban atılıyo oyunda makrocu kosper dolu tren çarlar yürüyerek ok atanlar genie altından makro açanlar onlarla uğraşın daha çok hayra dokunur.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrELpantoS View Post
    hiçbir geri dönüş yok hala. yayıncı olmadığımız içinmi bu kadar oyalama acaba alt tarafı bir nick açında değiştirelim ya premiumlar itemler hepsi maliyet adam öldürdük sanki ne bir uyarı ne bişey çat diye ban atılıyo oyunda makrocu kosper dolu tren çarlar yürüyerek ok atanlar genie altından makro açanlar onlarla uğraşın daha çok hayra dokunur.
    Biraz sakin olmanı öneririm. Hiç kimsenin bir ayrıcalığı yoktur. Biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla incelenmektedir. Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmıyor. Ortalama 72 saat içerisinde biletlere yanıt veriliyor.

Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Tags for this Thread