Herkese merhabalar, Ben Can eski OLYMPİA playeri olarak, tekrardan oyuna geri döndüm. Kısacası kendimi tanıtıyım,

Bizim zamanımızda böyle krowaz falan yoktu ki shel shard direk pk çıkıyorduk ah o eski günler yaşlandık sanırım evet size güzel bir hikaye anlatmak istiyorum D

Usko sadece bir oyun değildir arkadaşlar ben burda çok güzel arkadaşlıklar edindim halen konuştuğum arkadaşlarım vardır usko dostluk,ticaret,zeka,insana bir çok şey katıyor aslında düşünün yani bir yandan ticaret yapıyorsunuz pazar da item satıp verme bir yandan savaş çok eğlenceli bir şey ah o eskiden az mı apost da sabahlara kadar exp kastık nerde o eski cleaver görevleri ah ulan ah neyse uzatmayalım sizi seviyorum NTTGAME ekibi Efsane KNİGHT ONLİNE WOLRD bırakılmaz ara verilir diyorum sadece

Şimdi ki hayatım'da yat kaptanı olarak devam ediyorum malum dedim oyuna artık geri dönme vakti geldi hayırlısı ile bakalım.

Sayın ilgili kişiler

NTTNOW diye bir uygulama çıkmış yeni sw lere girmek için fakat ben zaten hiç kayıt yapmadım ama telefonuma sms gelmiyor neden

WelcomeToMyLiFe-OLYMPİA