Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 96
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry FT Girişi ABUSE (PET Çıkarımı)

Bu konuyu buraya taşıyıp yaymak, dallandırmak değildi amacım ama bu iş çok fazla uzadı ve ben elimde SS'ler videolar olmasına rağmen 1 haftadır insanların FT ye girişini engelleyen şahısların hala ceza almadan oyunda aynı durumu tekrar tekrar ısıtıp önümüze koymalarından çok sıkıldım.
    Olay şudur. FT saati tıklanan NPC nin iç kısmına kasıtlı olarak PET açılıp bırakılıyor. NPC ' B ye geliyor ancak kesinlikle sağ tuş tıklanıp NPC açılmıyor. Bu sürekli olarak aynı kişiler clanı ve veya arkadaşı tarafından suistimal ediliyor. Her girdikleri serverda durum bu şekilde. Bazı beni tanımayan kişi veya kişiler ; hatta bu şikayet ettiğim şahıslar bana '' Sen macrosun o yüzden bunu hakediyorsun ! Tek tıkla FT'ye girenler var sen de gir kardeş '' diyecekler. Beni tanıyanlar oyundaki illegalle ne kadar uğraştığımı çok iyi bilirler ki 1 tane bile ne bir illegal yazılım ne de bir crakli oyun dahi bilgisayarımda yoktur. Donanımsal olarak macro mouse bile yok gerekli her inceleme yapılabilir ki ben asıl okçu olarak oynuyorum.
    Benim buraya konuyu açış sebebim CR konuma gelen cevaptır. Cevapta inceleneceği ve gerekli görüldüğü takdirde cezalandırılacağı yazılmış. Şimdi sorum şu ; Bu olay oyunun bir açığıdır ve bunu kullanarak oyuncuların kasıtlı olarak oyunda istediği bir etkinliğe girişini sürekli olarak engellemektedir. Peki bu OYUN AÇIĞINI kullanmak cezalandırılma sebebi olarak görülmüyor mu ? Eğer böyleyse ben de bundan sonra FT'lere girişte kasıtlı olarak PET çıkaracağım sadece sorumun cevabını discordda alamadığım veya bir yetkili tarafından iplenmediğim için buraya konu açıyorum. Yarası olanlara duyrulur...

Ben bir video ya denk geldim bunu yapan kişiler oyun dosyasına ya bir şey ekliyor ya da siliyor bilmiyorum hiç bir şey gözükmüyor makro ile giriş yapıyorlar .

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by lShadowMooN View Post
    Ben bir video ya denk geldim bunu yapan kişiler oyun dosyasına ya bir şey ekliyor ya da siliyor bilmiyorum hiç bir şey gözükmüyor makro ile giriş yapıyorlar .
    oyun dosyaları ile oynamak ban sebebi bu riski göze alabileceklerini sanmıyorum bir ft için
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Evet ben de aynı şeyleri duydum oyun dosyalarından petle alakalı dosyaya girip petin nickine sayı ya da rakam eklediklerini duymuştum bir DC kanalında ama pek kulak asmadım. Ancak işin aslı aynen de öyle çünkü sırayla çıkarıyorlar ve 1 i çıkardıktan sonra npc tıklıyor pet npc yi tutuyor bu durumda 2. gelen npc tıklayamaması lazım ama ne hikmetse o tıklıyor hepsi giriyor ben dışarıda kalıyorum ???

Bu konudan şikayetçi olanların macrodan banlanması lazım. Teşekkürler NttGame.

Junior Member
    Makroyu engellerlerse iyi olur 2 haftadır oynuyorum 1 kere girebildim

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    alana 1 dk önceden geliniz, npc yi alıp gidiniz yes ı want to da mouse ile basacak şekilde bekleyiniz, priest irisin yazısı düştüğünde mouse ı bırakınız.
    bu şekilde girebilme imkanınız var, ama yinede alanda 300 400 kişinin oldugu ve sadece 80 kişinin alındığını unutmayınız. %100 giriş taktiği diye birşey olsaydı yine alandaki herkes giremeyeceği için o taktik yine %100 çalışmayacaktı. ft ye %100 giriş diye bir taktik yoktur yani

Senior Member NeverFree's Avatar
    Banlanmıyorlar boşa konu açıyorsunuz 20 kere cr ye report ettim hepsi otomatik mesaj foruma 20 defa konu açıldı hepsi kilitlendi. Tek tık rahat girersiniz lag yoksa

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Konu tek tıkla girmek değilki ben de tek tıkla girebilirim onda sorun yok. Asıl muhabbet bu şahısların ban yememesi. Madem suç değil ben de o zaman 20 dk önce gideyim peti açayım gireyim NPC içine benim NPC açık olsun sonra gelen hiç kimse NPC tıklayamasın ? Ben her türlü içerdeyim mesela ? Sorun girip girememek değil asıl sorun pet olayının istismar edilmesi ve etkinliğe girişin engellenmesi.

Bence kaldırılsın . Saçma adamlar sürekli buglayacak millet izleyecek. Öyle bir dünya yok . Tamamen kaldırılsın diyenler _?