Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 71 to 80 of 93
    Neden bu ftde dragon , pet çıkarılma bugunu yapanlara göz yumuyorsunuz oyuncu faaliyetlerini engellemek bu olmuyor da wrye yanlışlıkla 18 atıp sana vuruyor diye ölmemek için can havliyle kaçmak mı oyuncu faaliyetlerini engellemek oluyor ? neden göz yumuyorsunuz macroyu falan engellemiyor bu normal insanların girişini engelliyor , macro kullanan adamlar zaten bu ejderleri oyun dosyalarından silip rahatca işini hallediyor olan masum insanlara oluyor

Elle seri sağ tık sol tık yapan biri olarak 1 haftadır pet yüzünden npc tıklayamıyorum.Uzaklaşıp sağ tılka girmeye çalışsam zaten ihtimali yok 250 kişi felan bekliyor.Lütfen şu soruna bir çözüm üretin oyuncularınızı koruyun.

Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Alucard
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Valiance
    Race
    El-Morad
    Bugün sirius 1 sunucusunda okçuma quest görevi yaparken yukardan ft ye son 1 DK kaldıgını gösteren yazı geçti. ztn rogue karakter light feet ile 5 10 saniye kala felan npc ye geldim 10 15 tane PET yüzünden npc hiçbir şekilde açılmadı ve giremedim, girmeyide geçtim şansımı deneyemedim bile.

Gene 1 hafta kdr önce folkda yakmalık farmlıyan bir arkadaş bankadan artık item almaya veya bırakmaya gelmiş, haliyle farmdan geldigi için peti de yanında gelmiş ve folkdaki bankanın içine girmiş , bankayı açıcaz açılmıyor bekliyoruz ki pet veya petin sahibi arkadaş hareket etsinde bankayı açalım.

Son olarak bir arkadaş demişki dosyalar silinmiyor felan, pet dosyası silmeyi bırak herhangi bir item skill dosyasını bile silsen o item ve skill oyun içi gözükmüyor, pet de aynı şekilde silindigi zaman gözükmüyor, bu dosyalar silindiginde oyunun sistemi bunu algılamıyor (çogu oyunda dosya eksikse oyuna giremezsin veya eksik dosyaları indirir, hatta büyük mmorpg lerde oyun dosyasına girince ordaki dosyaları göremezsiniz bile örnek 80 gb yer kaplayan oyun klasörüne girince 5-10 adet dosya anca gözükmekte.) Malum forumda ft npc sini rahat tıklamak için attila ya çevireni bile gördüm.

Macro ve birden fazla karakter sokanlar için, önceki postlarda bir arkadaşın yazdıgı gibi npc ye tıklayınca konuşma rastgele çıkacak yada captcha çıkacak premium var veya yok fark etmeden herkese eşit şekilde çıkıcak , ve hızlı olan içeri giricek.Macro ile süre ayarlayıp 4 5 char sokan kişiler mevcut onlarında önüne geçilecek.
    Last edited by HeartIesMode; 09-27-2020 at 11:20 PM. Reason: imla

Quote Originally Posted by HeartIesMode View Post
    Bugün sirius 1 sunucusunda okçuma quest görevi yaparken yukardan ft ye son 1 DK kaldıgını gösteren yazı geçti. ztn rogue karakter light feet ile 5 10 saniye kala felan npc ye geldim 10 15 tane PET yüzünden npc hiçbir şekilde açılmadı ve giremedim, girmeyide geçtim şansımı deneyemedim bile.

Gene 1 hafta kdr önce folkda yakmalık farmlıyan bir arkadaş bankadan artık item almaya veya bırakmaya gelmiş, haliyle farmdan geldigi için peti de yanında gelmiş ve folkdaki bankanın içine girmiş , bankayı açıcaz açılmıyor bekliyoruz ki pet veya petin sahibi arkadaş hareket etsinde bankayı açalım.

Son olarak bir arkadaş demişki dosyalar silinmiyor felan, pet dosyası silmeyi bırak herhangi bir item skill dosyasını bile silsen o item ve skill oyun içi gözükmüyor, pet de aynı şekilde silindigi zaman gözükmüyor, bu dosyalar silindiginde oyunun sistemi bunu algılamıyor (çogu oyunda dosya eksikse oyuna giremezsin veya eksik dosyaları indirir, hatta büyük mmorpg lerde oyun dosyasına girince ordaki dosyaları göremezsiniz bile örnek 80 gb yer kaplayan oyun klasörüne girince 5-10 adet dosya anca gözükmekte.) Malum forumda ft npc sini rahat tıklamak için attila ya çevireni bile gördüm.

Macro ve birden fazla karakter sokanlar için, önceki postlarda bir arkadaşın yazdıgı gibi npc ye tıklayınca konuşma rastgele çıkacak yada captcha çıkacak premium var veya yok fark etmeden herkese eşit şekilde çıkıcak , ve hızlı olan içeri giricek.Macro ile süre ayarlayıp 4 5 char sokan kişiler mevcut onlarında önüne geçilecek.
    Anlattıklarında aşırı haklısın şu kısmında boş bulundum kahkaha attım "Malum forumda ft npc sini rahat tıklamak için attila ya çevireni bile gördüm."

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Pet atanlar oyun dosyaları arasından "Chr" dosyasındaki gerekli yerleri sildikleri için petler onlarda görünmüyor. Nova efektlerini kapatıp pk atanlar var bunlar da onlar gibi. Zor bir yanı yok 15 dakikalık uğraşla petler summonlar vs. hepsi silinebiliyor hatta herkesi silip 120 fps npcye tıklayabilirsiniz bile fakat bu İLLEGAL bir şey.

Oyun yönetimi tamam 3. parti yazılımlarla mücadele konusunda belli uğraşlar ve başarılar gösteriyor ama bunun dışındaki illegal durumlarla gram ilgilenmiyor. Bir adamın ceza alması için illa koxp açıp uçup kaçması mı gerekiyor ?

Bu arada sirius sunucusu için konuşayım. Her ftye giren bir clan ft girişi için kullanılan bir koxp satıyor kendi discordunda. Bu adamlar sadece benim gördüğüm 3 aydır aynı program düzeniyle oyun oynuyorlar. Demek ki gerçekten ban yenilmesi için sadece moradon townda koxpta speedi 2x light feet hızına getirip koşması gerekiyor.

Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Alucard
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Valiance
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eko_HA5De9EU View Post
    Anlattıklarında aşırı haklısın şu kısmında boş bulundum kahkaha attım "Malum forumda ft npc sini rahat tıklamak için attila ya çevireni bile gördüm."
    acı ama gerçek, diger mmorpg ler gibi degil knight online tüm oyun dosyaları açıkta, 80 gb lık farklı bir mmorpg oynuyorum oyun klasöründe 5 6 dosya gözüküyor onlarda launcher options tarzı şeyler dosyaların hiç biri gözükmüyor.

Bu arada attila olayı malesef gerçek.

Sorun hala devam ediyor konu hakkında bir bakım çalışması var mı? Ya da pet'i oyun dosyalarından nasıl silebiliriz böyle bir şey mümkün mü ? Geçici çözüm olarak oyun dosyalarından pet kaldırılıyorsa lütfen bir ilgilenip söyleyebilir misiniz?

Gene bir akşam.Gene haklarımızın çalınması ve yönetimin hiçbirşey yapmaması için ft npcsinde toplandık =)

Şu pet ve dragon çıkarımını moradondan kaldırmak bukadar zormu? neden aylarınızı alıyor bunu yapmak?Neden hocam neden.Neden oyuncularınızı korumaktan bukadar acizsiniz?Neden her zaman hak yiyenin hile yapanın yanındasınız? Benden bukadar 15 gün premiumum var bu sorunu çözmezseniz mağaradan kalma oyununuzdan bir oyuncu daha kaybedersiniz.Yüzlerce oyun oynadım sizden daha kötü bir yönetim görmedim ölene kadarda göremem zaten.Bukadar mızor 10 dakikanızı alacak birşeyin 1 yılınızı alması?Aklım almıyor ya.Malum yönetimin oyun versiyonusunuz resmen.

Bugün de giremedik pet dragonlar yüzünden nttgame bizi illegal olarak dosyalarla oynamaya itiyorsunuz haberiniz olsun

Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast