Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Kayıtlı telefon sınırı

Merhaba ,

Numaram üzerine 3 hesap kayıtlı denilmekte . Hiç birini hatırlamıyorum.. OTP de bu hesaba erişim sağladım bu sefer cash çekip numara doğrulayayım diyorum oyun tarafında 3 hesap uyarısı veriyor . Ben eski bir userim , tekrar başlamak istiyorum ne yazık ki başlayamıyorum..

Lütfen ulaşın , ticket atmak bile cash ile anlayamıyorım .

Junior Member
    Çok samimiyim cash çekip , envente yetişmeye çalışıyım diyorum maalesef cihazıma kayıtlı o 3 hesabı bulamadığımdan bilmediğimden yapamıyor oynayamıyorum .

Cihazıma KVKK dahilinde , irtibat numaramla işlem yapılmış hesapların " sadece " ID gönderseniz bulacağım bir şekilde .

Destek bekliyorum

Saygılarımla ,

Böyle bir şey görmedim ..

Sms geliyor giriyoruz kabul etmedi diyor , blokeli sıfırlayın diyor sıfırlayıp değiştirmeye çalışıyorum yine bloke diyor Sonuç ? NP Bitti ..

@kolesteroll id , geçmişine bakarsanız anlarsanız . Ben de yazılım departmanında görevli biriyim ama bu çok başka birşey ... Bu bir eksik , bu insanların güvenliğini üst seviyeye çıkarıp , karşılığında bu tür karışıklıklarla mağduriyet yaşatılması dışında başka hiçbirşey değil .

1- Usko Hesabımda 05442443558 ile kayıtlı iken , otp farklı bir numara idi . Numaraları değiştirmeyi her şekilde denedim , bakın her şekilde diyorum işlem geçmişinde görebilirsiniz .Şu an elde var 0 .

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hanael View Post
    Merhaba ,

Numaram üzerine 3 hesap kayıtlı denilmekte . Hiç birini hatırlamıyorum.. OTP de bu hesaba erişim sağladım bu sefer cash çekip numara doğrulayayım diyorum oyun tarafında 3 hesap uyarısı veriyor . Ben eski bir userim , tekrar başlamak istiyorum ne yazık ki başlayamıyorum..

Lütfen ulaşın , ticket atmak bile cash ile anlayamıyorım .
    Merhaba.
    Hesap bilgilerini biliyorsan, başka bir üyelikten destek bileti göndermeyi deneyebilirsin.