Results 1 to 3 of 3
    Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Post Trade Yoluyla Çarımı Soydular İlgili Gm lerden Yardım Lütfen

Server Areste Sabah 4:30da Buy Pazar Kurmuş Olan Bi Nick Pm Attı Nicki Xtra Üstün +Kaç Diye Cvp Verdim +8 Diye Satılıkmı Dedim Evt Dedim Ve Fiyatını Sordu 90m Dedim Çok Dedi Belli Süre Sonra Çarının Yanındaki 1 Nick DonVitoC0rleone Daha Geldi Ve Sürekli Aynı Şeyleri Tekrar ETTİ Süpelendim Ve Mevzuyu Anlamaya Çalıştım Israrla Ben Alcam Sen Trade Koy Dedi İtemleri Koydum Ve Xtra Nickli Bu Şahıs Pm Attı Ve İtemleri Koydum 3 Parca +5 Rebirt Shell Fiyatını Koydu 255m Yazdı Tıkladıgım Anda Bi Anda Dc Geldi Şüpelendim Ve Şifremi Degiştirip Girdim Bu Hala Niye Çıktın Dedi Dedim Satmıcam Vazgectim Dememe Rahmen Busefer Set Olarak Tradeden Sat Diyip Durdu Xtra Bende Satmıcagımı Söleyip Pazar Açtım Öteki Nick DonVitoC0rleone Yazmaya Dvm Etti Onada Satmıcagım Diyom Hala Konum Söle Söle Diyip Durdu Verdim Dibime Geldi Nick DonVitoC0rleone Belli Süre Kurdugum Pazarda Bekledi Ve Dc Yedim Çara Girdigimde Yay Degişmişti Ve Folk Walley De Dogdum Ve Üstümde Ve Bankada Ne Varsa Gb Lerle Bir Soyuldum Xtra Nicki Olan Kisiden Baska TRADE Tıklamadım Bunlar Organize Olarak Çalısıyo Aynı Şekilde Clanımdaki Arkadaslarıma da PM Attılar Bi An Önce İlgili Gmlerin İlgilenmelerini İstiyorum Lütfen Yardımcı Olun 50 GB lİK İtemlerim Gitti Bide Dalga Geçer Gibi İtemlerimi Pm de Saydılar Xtra Denilen Nick Yazdı Sslerim Var [IMG]2020_4_24_11_46_25[/IMG] [IMG]2020_4_24_11_46_40[/IMG] [IMG]2020_4_24_11_46_56[/IMG] [IMG]2020_4_24_11_47_6[/IMG] Server Ares 1. Nick DonVitoC0rleone 2. Nick Xtra
    Server Ares
    1. Nick DonVitoC0rleone
    2. Nick Xtra
    Last edited by TheKingKomando; 04-25-2020 at 01:53 PM. Reason: Gmlerden Rica Ediyorum Haklarında İşlem Yapılsın Artık

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Server Ares 4 TANE SS Attım Nicklerinide Verdim 1. Nick DonVitoC0rleone 2. Nick Xtra Böle Hırsız Veletlere Lütfen İşlem Yapılsın Tarihlerini Belirttim Pazarın İçinde Bekleyerek Çarımı Soydular Şifre Degiştirmeme Rahmen 1 Kere Tradede Bekleyip Hiç Bir İtem Vermeden Parasını Almadan Dc Geldi Ve Çarım Soyuldu Olay Bundan İbaret Peşimi Bırakmadılar Clanımıdaki Kişilere Pm Atarak Aynı Tuzaga Çekmeye Çalıştılar 18 Senedir Ko dayım İlk Defa Başıma Böle Bişey Geldi Rica Ediyorum İlgilenin
    [IMG]2020_4_24_11_46_25[/IMG] [IMG]2020_4_24_11_46_40[/IMG] [IMG]2020_4_24_11_46_56[/IMG] [IMG]2020_4_24_11_47_6[/IMG] Server Ares 1. Nick DonVitoC0rleone 2. Nick Xtra Böle Hırsız Veletlere Lütfen İşlem Yapılsın
    Server Ares
    1. Nick DonVitoC0rleone
    2. Nick Xtra
    Last edited by TheKingKomando; 04-25-2020 at 01:06 PM. Reason: Gmlerden Rica Ediyorum İşlem Yapılsın Artık

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Server Ares 2020_4_24_11_46_25 1. Nick DonVitoC0rleone 2. Nick Xtra Bu Sahışlar Trade Yoluyla Çarımı Soydular Biri Oyalarken Öteki Nick DonVitoC0rleone Dibimde Duruyodu Nasıl Olduysa Bi Anda Dc Yedim Pazardeyken Ondan Sonra Oyuna Tekrar Girdigimde Kendimi Folk Walley de Buldum Çarımı Boşaltmışlardı Kanıtlar SSlerde Mevzut İlgili Gmlerden Gerekenin Yapılmasını Rica Ediyorum
    Server Ares
    1. Nick DonVitoC0rleone
    2. Nick Xtra
    Last edited by TheKingKomando; 04-25-2020 at 02:00 PM. Reason: Gmlerden Rica Ediyorum İşlem Yapılsın Artık