Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Droplarla ilgili son konum

Droplarda değişiklik yok diyen mod arkadaş bak güzel kardeşim bak canım kardeşim senin için az önce vega htw slotunda farm yaptım günde ben burayı en az 3 saat farmlarım şaşmaz ve bu slotun drop oranını yapımcı şirketten daha iyi biliyorum.

1. Bow yandı 2. bow a geçtim attığı çöp bu (inanmayan arkadaşlar gidip troll türlerinde farm yapabilir) HTC HTB HTW

farma devam ettim ve sonuç

4 bow da yandı sadece vip key doldu, normal de 3 bowla vip key ve inventory dolardı premium telafisi yapılmadan önce! bakın burası çok önemli PREMIUM TELAFİSİ YAPILMADAN ÖNCE!

Gelelim bu işin eksi ve artı yanlarına;

Çok pcli adamların slotlara genie mage koyup aylarca çıkmayıp bu slotları gelir kapısı haline getirenlere öncelikle çok iyi oldu 2 kazanacaklarına bu sefer 1 yada 1.5 kazanacak

Kötü yanı vip keyini, dc presini ve perisini, pathosunu çeken farmcı arkadaşları çok etkileyeceğini söyleyebilirim.

adamda 2 tane bow var diyelim üzeri dolmadan rprsi gelecek hadi 3 tane bowu var diyelim adam magic bag çekecek vip key çekmeye gerek duymayacak dolar uçmuş gitmiş pus ürünlerini çekmek istemeyen bir sürü arkadaş var şu dropları size yemin ediyorum bronze preyle alıyorduk telefai preleri gelmeden önce 200 tl verip şahsen ben dc pre çekmeyeceğim artık

ve son olarak oyun yönetim ekibi inşallah bu yazdığımı okuyorsunuzdur drop düşürmek çare değil 5-6 pc ile slot tutanlara çok güzel bir tekme vurma imkanı sizin elinizde serverların ömrünü uzatmak sizin elinizde genie denilen şey belli slotlarda çalışmasın yapılması çok basit bir olay en azından bir deneyin
    Last edited by am2pm; 04-24-2020 at 09:57 PM.

Banned
    bu konuyu aynı şekilde tıpatıp aynısı olacak şekilde bende açtım 2/3 ay olmuştur.
    bnde dc preli reb10 full +3 tkılı +10 exp ib/+9wf bowumla orda farmlıyordum. 2 bow yanmadan vipkey+bag+üstüm doluyordu.
    bir süre sonra herhalde bu exp eventler başadıktan sonraydı galiba droplar çokk düştü.
    2 bow yandı ve ben vip key boş ve bag boş olacak şekilde ancak üstümü yarım gibi doldurdum.
    forumda konu açtım ve kapa çeneni gibi bişey yazdılar.
    bakalım sonucunu merak ediyorum.
    Last edited by ZAAAA5555; 04-24-2020 at 10:03 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    bu konuyu aynı şekilde tıpatıp aynısı olacak şekilde bende açtım 2/3 ay olmuştur.
    bnde dc preli reb10 full +3 tkılı +10 exp ib/+9wf bowumla orda farmlıyordum. 2 bow yanmadan vipkey+bag+üstüm doluyordu.
    bir süre sonra herhalde bu exp eventler başadıktan sonraydı galiba droplar çokk düştü.
    2 bow yandı ve ben vip key boş ve bag boş olacak şekilde ancak üstümü yarım gibi doldurdum.
    forumda konu açtım ve kapa çeneni gibi bişey yazdılar.
    bakalım sonucunu merak ediyorum.
    Şu an satirostayım ve burasıda aynı oranda drop attı aoc olduğu gibi bu slotlarında drop oranları %30 düşürülmüş fakat ilk telafi presi gelditen sonra 1 tık düşürülmüştü en son yapılan resetten sonra %30 düşürüldüğüne eminim artık

Senior Member
    Aynı şekilde eslant SG droplari da berbat. Herhangi bir premium yokken aynı droplari alıyordum. DC prenin tek farkı potion of soul oldu. Teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Aynı şekilde eslant SG droplari da berbat. Herhangi bir premium yokken aynı droplari alıyordum. DC prenin tek farkı potion of soul oldu. Teşekkürler.
    emc harpy deyim 2 saat oldu 1 tane drop alamadım şu an bıraktım pes ettim

Senior Member
    Valla inanır mısınız bilmem ama ben draki farmcısıyım sadece, 12 nisandan beri çıkan dropları yazarım excell de (hediye pre kullanıyorum) droplar bugüne kadar minimum 4 charla 5 wb den eksik olmazdı, ama bugün 4 charla sadece ve sadece 2 wb aldım ağzım açık kaldı resmen dc preliyim

Büyük ihtimalle AOC yapılması istenen drop düşüklüğü bütün moblara yapıldı ama Sadece AOC deniyor. Böyle olduğunu tahmin ediyorum.

Banned
    Quote Originally Posted by QWEQwEqeD993D View Post
    Büyük ihtimalle AOC yapılması istenen drop düşüklüğü bütün moblara yapıldı ama Sadece AOC deniyor. Böyle olduğunu tahmin ediyorum.
    Aynen öyle olduğuna %100 bahse girerim.
    Bunlar aoç farmcılarına vrilen ceza tüm playerlere vermiş oldular.
    Amann kimin umrunda. Bir daha dc pre basmakmı. Allh yazdıysa bozsun. DC preyi kendim bascağıma gidip düşmanıma veririm kanser oluşunu seyrederim. daha keyifli olur. asd.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Valla inanır mısınız bilmem ama ben draki farmcısıyım sadece, 12 nisandan beri çıkan dropları yazarım excell de (hediye pre kullanıyorum) droplar bugüne kadar minimum 4 charla 5 wb den eksik olmazdı, ama bugün 4 charla sadece ve sadece 2 wb aldım ağzım açık kaldı resmen dc preliyim
    Ben draki geldiğinden beri girerim ve drakiye wb eklendiğijde 4 char ile girmeye başlayanlardanım. 12 drakide hiç wb alamadığımda çok oldu 10 üzeri 5 6 gün aldığımda çok oldu 2 günde 1 kutu drobuda gördüm 1 ay boyunca kutu alamadığımıda yani bu düşüşler her zaman olabilir , oyun yazılımında drop işi basit bir rngye dayalı. Siz mobu kestiğinizde sayı tutuyorsa wb düşer tutmuyorsa düşmez.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    siriusta arkadaşımın charına girdim 20 monster stone dan 2 tane çöp old takı düştü testlerim devam ediyor konu altında paylaşacağım.