Results 1 to 4 of 4

Thread: banned

Angry banned

arkadaşlar gecen pazarda durup duruken tpt banned yedim desteğe yazdım cvp yok 2 gündür oyuna giremiyorum bunları okuyan (gm.) yada yetkili biri var ise benim le ilgilensin lütfen . zevk için 500 tl para yatırdım onuda elimden aldınız.

Senior Member enezx's Avatar
    Destek ekibi hafta sonu çalışmamaktadır. Hafta içi çalışma saatlerinde bilete sırayla dönüş sağlıyorlar. O sırada bileti tekrar güncellemeniz altlara düşmenize ve daha geç cevap almanıza sebep olabilir.
    Bu sırada yediğiniz banın süreli olup olmadığına portala giriş yapıp oyun hizmetleri bölümünden bakabilirsiniz. Eğer süreliyse kaç gün olduğu yazar.

süre falan yazmıyor kardeşim tpt banned yazıyor okadar. işin enterasan tarafı item basayordum ib. 2 tane +6 yaptım 7 basacaktım tak dc yedim birdetekrar girdim tpt banned yazıyor. anlam veremedim

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iskenderoz17 View Post
    arkadaşlar gecen pazarda durup duruken tpt banned yedim desteğe yazdım cvp yok 2 gündür oyuna giremiyorum bunları okuyan (gm.) yada yetkili biri var ise benim le ilgilensin lütfen . zevk için 500 tl para yatırdım onuda elimden aldınız.
    Dediğine göre, Tpt (Third Party Tools) üçüncü taraf yazılım araçları yani illegal bir durum içinde bulunduğunu gösteriyor. Bu tek başına veya party halinde de olabilir. Benim bildiğim oyun güvenlik sistemi olan XIGNCODE3 dosyayı tespit ediyor. Sonra yetkililer dosyaları inceleniyor ve bunun sonucunda 1-2 gün sonra pazar kurmuş otururken ban yiyebiliyorsun. Tabii gerekli kanıtlar varsa veya GM direk olay anına denk gelmişse hemen banda atabiliyor. Bu tarz işlere bulaşmadım diyorsan destek bileti göndermeni tavsiye ederim.