Results 1 to 4 of 4

Thread: Dc premium

Junior Member

Dc premium

Merhaba. Arkadaşlar dün dc premium aldım farm yapıyorum. Sizce drop oranı yüzde kaç olmalı. Birde dc flash basınca süresi ne kadar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    DC premium örneğin, Slotta çıkma oranı %5 olan bir eşyayı %100 arttırarak %10 çıkmasını sağlar o yüzden drop oranı %100 olması gereklidir. Dc olana kadar bastığınız flashlar geçerlidir sağ üstten takibini yapabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    DC premium örneğin, Slotta çıkma oranı %5 olan bir eşyayı %100 arttırarak %10 çıkmasını sağlar o yüzden drop oranı %100 olması gereklidir. Dc olana kadar bastığınız flashlar geçerlidir sağ üstten takibini yapabilirsiniz.
    Örneğin , Platinum premium kullanıyorum slottan çıkma oranı %5 olan bir eşyayı kaça çıkarıyor ?

Senior Member
    dc premiumda bug tarzı bir şey olabiliyormu ? yani bugün dc flashları bastım aradan 24 saat geçti char hala acık ertesigün aynı flashlar aktif görünmesine rağmen aktif olmama durumu varmı bir kaç kez başıma geldi pot bile alamdığım oluyordu relog atıp terar flash basınca düzeliyor drop oranı

Tags for this Thread