Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Vergi ile Birlikte Gelen Piyasa Dengesizlikleri !

GM arkadaşlara defalarca söyledim bu olay piyasayı alt üst eder diye.Yok canım 100e satacağına 103e koy diye alay eder gibi bir cevap vermişlerdi.Şimdi soruyorum gördüğünüz ksclerdeki tabloyu sizin elinize veriyorum.Ne yapayım da kâr edeyim ?

[IMG]i.hizliresim.com/HhwF0D.jpg[/IMG]

Bu da Shard +7'nin alışı ve satışı
    [IMG]i.hizliresim.com/bSUaSM.jpg[/IMG]
    [IMG]i.hizliresim.com/NnOsdh.jpg[/IMG]

Ne olduğunu çözemeyen arkadaşlar için.

Vergi diye bişey getirildiği için şu itemi alayım da kâr edeyim diyemiyorsunuz.
    Shard +7'nin buyu 63.5 m
    Shard +7'nin selli 64 m
    64e satan adamın eline 62,08 m para geçecek.
    Hele hele bus piyasasını hiç saymıyorum bile. Sayın GM'ler hadi ben 100e sattığım eşyayı 103e satarak kurtarırım da, busun tanesinden 35k kazanan kişi 70,5k vergi veriyor.Saçma değil mi ?
    Bus alış : 2273
    Bus satış:2333
    kalan para : 2.263,01
    Aldığı fiyat bile değil.
    Verginin acilen kalkması gerekiyor. Oyuna gelmiş geçmiş ve gelecek muhtemelen en kötü uygulama.Ama tabi ki şunu da unutmamak lazım , knight online yönetimi kötü bir uygulamayı hep daha kötü bir uygulama ile unutturdular.O yüzden şaşırtabilirler bizi hadi bakalım.Oyunu oynamayanların yönetmesi ne kadar kötü bişey ya. Oyuncuya zulmettiklerini de göremiyorlar. Umarım bu kadar şikayet olduğunu ilgili birimlere bildiriyorsunuzdur.

Junior Member
    Nickname
    URALTAY
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ASiL
    Race
    Karus
    Şuna kanaat getirmekte fayda var bu yönetim biz yaptık oldu siz ne derseniz deyin kafasındalar. Yapılan itirazlar ve şikayetlerden sonra aldığımız cevap şu "Vergi sisteminin kaldırılması düşünülmemektedir." yani diyor ki siz ne kadar itiraz etseniz de biz sizi dinlemeyeceğiz. 2-3 kişi şikayet ediyor diye yaptığımız on numara etkinliği mi kaldıracağız saçmalamayın bu işe sevinen kişi sayısı ancak bu etkinlikten pazardan 1 kere item çekerek gb kazanmış arkadaşlardır onlara sorarsan oo on numara sistem.

eslanttaki magelere çözüm üretin

Senior Member
    pazardan bus satın alan insanın zaten ben aklından şaşarım 15-20k için niye başkasına para kazandırayım direk npc'den çekerim para yok olur oyundan.

ayrıca vergi sistemi güzel

Junior Member
    Vergi iyide keşke direk oyundan silinse o paralar. Bide buy pazarın vergisinin çok daha fazla olması lazım.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by berktunuslu View Post
    Vergi iyide keşke direk oyundan silinse o paralar. Bide buy pazarın vergisinin çok daha fazla olması lazım.
    Aynı şekilde düşünüyorum, alınan verginin dağıtılmaktan ziyade direk silinmesi gerekli.

Junior Member
    Bu vergiler nereye gidiyor

ITEMALINIRSATILIR isimli kardeşim madem kazandırmıyor yapma kardeş ? Git iş bul mesela sonra işten çıkıp yorgun argın gelip hem dinlenmek hem keyif almak için oyna. Nasıl olur ? Vergi sistemi mükemmel bir şey. Asıl sorun pazarcıda.

Junior Member
    +1 KATILIYORUM

Tradeden Alış Veriş Yapanlar Etkilenmiyor Bende Tek Bilğisayar Kendimce Old Takı Alıp Satmaya Çalısıyorum 2M Alıyorum 3.1 - 3.2 Zor Satılıyor Hemde Kesinti Oluyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mehmetmert851 View Post
    ITEMALINIRSATILIR isimli kardeşim madem kazandırmıyor yapma kardeş ? Git iş bul mesela sonra işten çıkıp yorgun argın gelip hem dinlenmek hem keyif almak için oyna. Nasıl olur ? Vergi sistemi mükemmel bir şey. Asıl sorun pazarcıda.
    Zaten keyif için oynuyorum. Evden çalışıyorum netflixte tercümanım.Var mı başka problemin ? Oylamaya sunulsun %50den fazla kişi vergi sisteminin kalkmasını ister.Bütün oyun vergi veriyor 3-4 kişi seviniyor.Böyle saçma sapan bir sistem olamaz. Vergi sistemi mükemmelse bana 21 lira versene sana 20 tl veriyim geri.Hoşuna gider sanırım.

Page 1 of 3 123 LastLast