Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 116
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Test Moderatör Başvuruları

Değerli Şövalyeler,

Bildiğiniz üzere NTTGame Knight Online ekibi belli bir hızda büyümeye devam ediyor. Çalışmalarımızı yaparken gördük ki bizlerle birlikte olmaya çalışan, forumdaki konulara yardım etmek için çabalayan ve Discord kanalımızda oyuncularımıza yardım etmek için çabalayan kullanıcılarımız var. Bu bağlamda bizler de sizlerin bize vereceğiniz desteği içtenlikle kabul ediyor ve size bir teklif sunuyoruz.

Forumda ve Discord kanalımızda bizlere gönüllü olarak yardımcı olacak forum ve Discord moderatörleri arıyoruz. Bu kişilerin daha önce kesinlikle herhangi bir illegalliğe karışmamış olması, oyun hakkında bilgili olması ve güçlü bir dil bilgisine sahip olması gerekiyor.

Her iki platform için de seçilecek 5’er kişi bir müddet "Test Moderatör" olarak kaldıktan sonra, görevini gerçek anlamda yerine getirecekler ve "Moderatör" ünvanı ile görevlerine devam edeceklerdir. Adaylar 1 Mayıs 2020 tarihine kadar başvurmalıdırlar.

Not: Konu ile alakasız tüm yorumlar silinecektir.

Örnek Başvuru;

Başvurmak istediğiniz platform :
    Var ise Discord Adınız örn (Patheoz#4929) :
    Karakter Adı :
    Sunucu :
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :
    Bize ne katabilirsiniz? :
    Neden sizi seçmeliyiz? :
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre :
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? :

Şimdiden başvuran herkese başarılar.

NTTGame l Knight Online Ekibi
    Last edited by Patheoz; 05-15-2020 at 01:25 PM.

Başvurmak istediğiniz platform : Discord
    Var ise Discord Adınız: Burak - Fundition.io#2864
    Karakter Adı : Şuan oyuna ara verdim ve Oynamıyorum
    Sunucu : Şuan oyuna ara verdim ve Oynamıyorum
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :Önceden NTTGAME discord serverinda Trusted memberdım. Şuan Online bir yardım kuruluşunda Discord serverinda curator ve community manager olarak calısıyorum.
    Bize ne katabilirsiniz? : Discord alanında (community management) ve problem solving ve bilgi paylaşımı .

Neden sizi seçmeliyiz? : Kitle kontrol ve yardımlaşma ile ilgili destek konusunda yardımcı olabilirim

Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : Discord da Günlük 8 saat.

Konuşabildiğiniz yabancı diller? : Bosnakça, Ingilizce (Advanced level C1)
    Last edited by BurakAkdogans; 04-30-2020 at 10:46 AM. Reason: New

Junior Member
    Discord ( Fight4FreeDom_Özgün_29#5259 )

Karakter Adı : BonezCrusher26

Sunucu : DESTAN

Önceki Tecrübelerim : Daha önce 5 yıl kadar Adminlik yaptım ve Ayrıca forum dc lerde moderatörlük yaptım.

Bizen ne katabilirsiniz'in cevabına gelecek olursak Çünkü bu pozisyon için kondisyonum çok iyi. Örnek vermem gerekirse…
    Bu işi yaparken ne tür problemlerle karşılaşılabileceğini ve bu problemlerin çözümünün ne olduğunu çok iyi biliyorum..

Neden sizi seçmeliyiz'in sorusuna gelecek ise Sürekli olarak başarıdan başarıya koşan, şirkete deneyim ve yetenekleri ile değer katabilecek birini istemiyorsanız beni işe almak istemezsiniz.
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : 7/24
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? : çat pat inglizce

merhabalar..
    yaklasik 12 yıllık knight online tecrübem var
    Sizinle çalışmanın güzel olacağını düşünüyorum ve bunun için başvuruya gerekli bilgilerim aşağıda mevcuttur

Discord adı : (ACTİVE HUSEYİN 27 )
    Karakter Adı : C0MMAND3R
    Sunucu : Sirius
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :Knight online playerlik
    Bize ne katabilirsiniz? :Canada’da yaşıyorum yurt dişi oyunculara yardımım olacağına inanıyorum
    Neden sizi seçmeliyiz? : Yurt dışında olduğum için Türkiye saatlerinden 7 saat geri olduğumdan Türkiye gece saatlerinde çok uygun sekılde PC basında aktif olabiliyorum..
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : 7 ila 8 saat arasi uygun olabilir ..
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? : English

Junior Member
    Başvurmak istediğiniz platform : Discord moderatör
    Var ise Discord Adınız : IViRaaM - HaruN#1519
    Karakter Adı : IViRaaM
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : YOK
    Bize ne katabilirsiniz? : Discord üzerinden gelebilecek bir çok soruya rahatlıkla cevap verebilirim, oyuncuları bilinçlendirebilir ve doğru şekilde yönlendirebilirim.
    Neden sizi seçmeliyiz? : Sizlere ve yardıma ihtiyaç duyan bütün oyuncu arkadaşlara gönüllü olarak elimden geldiğinden fazlasıyla yardımcı olabilirim.
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : 14 saat.
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? : İngilizce ( iyi düzeyde )

Junior Member
    Başvurmak istediğiniz platform : Forum
    Var ise Discord Adınız : veNema#9995
    Karakter Adı : Schwarzaneigger
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : NumberOne Espor General Manager, Galatasaray Espor Co-Manager, Galakticos Espor Co-Manager
    Bize ne katabilirsiniz? : Problem çözümleme, yetki dahilinde community ile ilişkileri güçlendirme
    Neden sizi seçmeliyiz? : Tecrübelerimle yardımcı olabileceği düşünüyorum
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : 8-10 Saat
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? : İngilizce

Junior Member
    Var ise Discord Adınız örn (Patheoz#4929) : Furkan Sinan #9958
    Karakter Adı : ZINKKKKKKK
    Sunucu : ARES
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :Twitch Kanalında Yayın Yapmaktayım
    Bize ne katabilirsiniz? : Uzun süredir içinde bulunduğum Knight Online için artık görev alma vakti.
    Neden sizi seçmeliyiz? : Şuan bulunan Mod'lardan çok daha iyi görev yapabileceğimi düşünmekteyim.
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : 7/24
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? :İngilizce

Var ise Discord Adınız Alphanlar/Alpay #3773
    Karakter Adı : Sohc
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :
    Bize ne katabilirsiniz? : Oyunu Yaklaşık 10 Yıldır Oynuyorum Oyun İçi Problemler Ve Soruları Yanıtlarım Nerdeyse Günün Her Saati Oyunu Oynuyorum Online Sürem Çok Yüksek
    Neden sizi seçmeliyiz? : Oyun İçi Bilgim Yüksek Bilmediğim Çok Az Şey Vardır Oyunun Her Serverinde Neredeyse Oynadım
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre : 12-13 Saat
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? : İngilizce

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Discord adım : Shizofren/Özgür#8649
    Karakter Adı :Shizofrenn
    Sunucu :Sirius
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :yok
    Bize ne katabilirsiniz? : Discorddaki bilgim dahilindeki her soruna.oyuncu sorunlarına herşeye hızlı ve yanlış olmadan cevap verebilirim.yardımcı olabilirim.Bir nebzede olsa moderatör ekibinin rahatlamasını sağlayabilirim yardımcı olmalarımla
    Neden sizi seçmeliyiz? :10 yılı aşkın süreyle knight online oyuncusu olarak bildiğim tüm bilgi ve birikimle tüm oyuncu kitlesine elimden geldiğince yardımcı olucağıma inaniyorum
    Oyunda, forumda ve Discord kanalımızda geçirebileceğiniz süre :8 saat ve üzeri
    Konuşabildiğiniz yabancı diller? :yok

Junior Member
    Başvurmak istediğim platform : Discord

Discord Adım : AYANBEY#2769

Karakter Adım : Moai / Su an gecici olarak oynadigim bir karakter.

Sunucu : Destan

Daha onceki tecrubelerim : Herhangi bir oyun firmasinda calismadim fakat 2006 yilindan beri Knight Online dunyasinin icindeyim. Destan acildigindan beri Destan'da araliksiz oynamaktayim. Serverda iki farkli karakterle iki kez krallik yaptim. Dahil oldugum clanlarda beraber oynadigim oyuncular serverdaki sayili oyuncular icerisindedir. Eski karakterlerim cogu kesim tarafindan taninir.

Size ne katabilirim? : Discordda yetisemeyecegim konu ve cevaplayamayacagim soru olamaz diye dusunuyorum cunku oyunun, oynanis anlaminda tum detaylarini %95 oraninda bilen biriyim. Bilgi sahibi olmadigim konularda ise arastirma yaparak max 5 dk. icinde gerekli bilgiyi saglayip sorunu cozebilirim. Bu sayede yeterli 'oyun ici bilgi birikimim' sayesinde is yukunuzu azaltabilirim.

Neden beni secmelisiniz? : Oyun ile ilgili herseyi discord uzerinden her zaman yakindan takip etmisimdir. Oyun ici siyaseti ve oyun icinde yazili ve yazili olmayan kurallar konusunda yeteri kadar bilgi sahibiyim. Bilmedigim ya da eksik kaldigim konularda da gerekli yerlere/kisilere danisarak yararli isler yapabilecegimi dusunuyorum. Kisa ve oz olarak, oyunu gayet iyi biliyorum ve bilgiyi faydali olmak adina discordda kullanabilirim.

Oyunda, forumda ve Discord kanalinda geçirebilecegim sure : Oyunda gunde ortalama 4-6 saat, forumda ortalama 2 saat, Discordda (mobil de dahil olmak uzere) gunde belirli araliklarla 12-14 saat.

Konusabildigim yabanci diller : Az seviyede ingilizce.
    Last edited by goganijir; 04-24-2020 at 11:35 AM. Reason: imla