View Poll Results: +0 takı görevi gelsin mi gelmesin mi ?

Voters
229. You may not vote on this poll
  • Evet,Gelmeli

171 74.67%
  • Hayır,Gelmemeli

58 25.33%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 97
    Senior Member

Post Eslant,Silver Mythril Fragment ile +0 takı alma görevi USKO'ya gelsin mi ? (ANKET)

Eslant NPC Lilly'de Yeni Görevler.

-Silver Mitril Fragment görevi var 10 adet Paramun, 10 Adet Giant Golem, 10 Adet Trol Warrior kesiyorsunuz
    -Silver Mitril Fragment + 10m Exp kazanmaktasınız.

2 Adet Silver Mitril Fragment ile aşağıdaki takıları alabiliyorsunuz ve bu takılar maximum +1 olmaktadır ancak +1 basma oranı çok düşüktür baya uğraşmanız gerekiyor.

Warrior's Earring
    Elf Metal Earring
    Secret Silver Earring
    Light's Belt
    Elf Belt
    Skeleton Belt
    Warrior Pendant
    Priest Pendant
    Elemental Pendant
    Ring of Courage
    Ring of Life
    Flame Ring
    Shio Tears
    Imir Ring
    Death_Stroke'nin konusundan alıntıdır

Sizce bu takı görevleri USKO sunucularına eklenmeli mi eklenmemeli mi ?

NOT : Eğer yüksek katılım sağlanıp,yüksek bir evet oranı yakalar isek sesimizi duyurabiliriz yönetim bu konuyu değerlendirmeye alabilir.
    O yüzden benim oyum bir şey etkilemez deyip lütfen oy vermemezlik yapmayın arkadaşlar görüşünüz olumlu veya olumsuz farketmez yeter ki oy kullanın katılım yüksek olursa dikkat çekebiliriz.(1 oy herşeyi değiştirebilecek güçtedir.)
    Last edited by abdullah seker; 04-23-2020 at 02:44 PM.

Junior Member
    ++++++++++

Junior Member
    ++++++++++

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Kesinlikle gelmeli. Benim beklediğim bir görev.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bu görev bildiğim kadarıyla eklenmesi istenen özelliklerdendi büyük ihtimal ileride eklenecektir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bu görev bildiğim kadarıyla eklenmesi istenen özelliklerdendi büyük ihtimal ileride eklenecektir.
    Eklenecekse de en az günlük 50 bowl kill ile alınan ya da daha güçlü ve sayısı fazla moblar kesilerek alınan farklı bir fragmentle falan gelsin. Şu anki görevler zaten fazlasıyla kolay. Bahsedilen takılar +1 bile olsa hafife alınacak takılar değil. Listede Rol Roc sse gibi güçlü takılar da var. Oyunda emek verenin emeğini çöpe atmak tepkiden başka bir getiri sağlamaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Umarım corona günlerinde eklenirde oyuna ara verip tekrardan başlayanlar faydalanabilir.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    bence gelmez getirmezler , ben yönetiminde gelmesini istediğini düşünmüyorum. İstenildiğinde getirilen güncellemeleri gördük çünkü kaç yıldır aktif olan bir görev gelmiyorsa vardır bir sebebi.

Senior Member
    sayılan takılar +1 yapılıyorsa efsane ama +1 üstüne gitmemeli, Hem pk canlanır hem +2 +3 takısı olan insanlara haksızlık yapılmamış olur. Çok yerinde ve güzel bi güncelleme olur. Set + silah + takı görevlerden yapılırsa +1 takılı 7,8 myhtiral ve silahlı insanlar pkya dahil olabilirler. Hoşuma gitti. Hiç hoşlanmadıgım haz etmedigim pvp serverlarada büyük oranda çelme takılır.

Senior Member
    Bence Gelmemeli Çünkü Yeni Sw lerde +0 ı Hala Çok pahalı Olan takılar Onlar Tonla Gb Verip Onları +1 ledikten sonra oynayan İnsan Sayısı Çok Siz İSe O Takıları Çöp Olarak gösteririsiniz Old takı fiyatı gibi olur. Ama Eski Serverlerde Çok etki gösterceğini Sanmıyorum. Bu görev Gelmesi Demek Yeni Sw lerde Günlük Quest Mirtly Dragon +1 +3 +5 +7 atması kadar saçma.