Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Member lAndromeda's Avatar
    Nickname
    QueenAndromeda
    Class
    Priest
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Bu konu hakkında bir düzenleme var mı? içeriğini okumadan rastgele tıklama sonucu para kaybı yaşadık. Hiç bir şekilde bu kadar yüksek meblağın çekileceği bir olayın olacağını düşünmedim. Çoğu oyuncuda okuyarak basmıyor bu butonlara. Bir düzenleme yapılabilir mi. Olumsuzda olsa bir yorum yapılsın lütfen

Junior Member
    Arkadaş sabah sabah 89 m den oldum bende hayır barı ıse yarayan bı kagıt olsa gam yemıcem bence bır an önce bunun iadesi konusunda yardımcı olmanız gerekmektedir cunkı 89 m kucumsenıcek bır rakam deıl forum yetkılılerı arkadaşlar konuya ilgi gösterirse sevinirim!!!

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunun dil bilmekle alakası yok biz yıllardır İngilizce oynuyoruz bunun dikkat ile alakası var oynadığınız oyunun farkında değilsiniz güncelleme notları sizin için yayınlanıyor eskiden bunlarda yoktu oyunda biz çözerdik gelen şeyleri her gördüğünüz şeye tıklamayın önce okuyun

Acil Yardım

Buna bir çözüm yolu bulacak mısınız yoksa artık bu 89m'in üstüne soğuk su mu içelim? En azından bir geri dönüş yapsanız da, bizde ona göre hareket etsek sayın Nttgame çalışanları. ALLAH RIZASI İÇİN ÇOK MAGDUR OLDUM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    pazarda satmaya çalışın vakit kaybettikce değeri azalır silineceği için.
    consume & adapt

destanda 50m e koydm

Senior Member
    Okuma yazman yok mu ?