Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Monster stone ve droplari

GUNDE 30 yakın ms gırıyorum 1 tane veya 2 tane drop alıyorum dc pre ile şaka gibi dimi ama maalesef ki dogru arkdasım var 5 ms gırıyor gold pre 3 drop alıyor boyle olmaz ya valla naptınız ne ettiniz bilmiyorum ama o 3 haftalık çalısmadan sonra saldırıdan sonra boyle oldu düzeltin artık su drop oranlarını gozunuzu seveyim ya dc pre alıyorum full pus cekıyorum paramı cıkartamıyorum artık valla billa gına geldi

Junior Member
    Drakilerde wb ve box dropları çok düştü. Macro kullanıp cz de yada eslantta slot kapatmıyorsan hiç bir halt yiyemiyorsun kısaca.
    Zorla illegal yollara başvurmamızı istiyorlar. Allah aşkına bize de bir çareee.

Senior Member
    Nickname
    Natsukashi
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Valla hiç üzülmedim. Lafim size değil. Legal olarak pek az kişinin barındığı slot. Umarim yetkililer bilerek dropari düşürmüştür.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Drop oranı herkese yüksek olsa ve sen her gün girdiğin 30 ms'nin yarısından rol alsan yinede dc pre paranı çıkaramazsın.

Senior Member
    Benimde son girdiğim 19 ms drop atmadı. Server gidiminden beri dropları kesin olarak düşürmüşler özellikle ms alanında düşürmüşler. Millet skil açacak kum lazım millet kendi kumunu kendi biriktiremiyorsa o zaman skill açma sistemini niye değiştirdiler. Eskisi daha ekonomikti eski serverlar için.

hocam cok yuksek olmasın ama bızım sıkayetımız gold preliler bronz preliler hatta presızler bızden daha iyi droplar alıyor şans da nereye kadar şans dc pre verdıgım para yazık valla dc pre almasam daha mantıklı

Birde Mslere girdigimde bir yerlere takılıyorum sinir krizi geçiriyorum canavarı kesmeden geçemiyorum takılıyorum duvarları engeleme mi ne yapmıslar cok leş bir guncelleme olmus

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Drop oranları değiştirilmemiştir. Arkadaşınız da sıradan bir oyuncu ona yüksek drop size az drop gibi bir şey olması zaten mümkün değildir, tamamen şans.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Dc pre ile dün üst üste girdiğim 5 drakiden sadece 2 shell attı

Junior Member

Öneri

Öncelikle şuna bir açıklık getirmek gerekmektedir. Bronze, gold premium gibi drop oranı çok düşük olan premiumlara nazaran DC premium gibi şans oranı çok yüksek (+%100 item drop) olan bir premiuma sahip karakterlere monster stonedan çok daha fazla drop atması gerekmektedir.

Bunu 100er tane monster stone kesen birisi olarak yazıyorum. Gold premiumlu karakterimde 100 tane ms den 43 tane drop almış bulunmaktayım. Fakat DC premiumlu karakterimden 100 tane MS den 12 tane drop aldım. Bu analiz basit bir analiz değildir. Hadi standart sapmalarla bu oranlar 100 tane kesilen MS bossunda drop±5 olarak değişsin. İstatistiksel olarak bariz bir şekilde DC premiumun ne kadar geride kaldığını görmekteyiz.

Aynı şekilde iki karakterimde de girmiş olduğum 60 sefer drakide gold premiumlu charıma 72 WB ve 3 superior box atmasına karşın DC premiumlu charıma 35 WB ve 0 superior box atmıştır. Görünen farklar bariz bellidir. Burada yazdığım bilgiler her bir girdiğim zaman defterime not düştüğüm bilgilerdir. Sallama, atma yoktur.

Bu saatten sonra yapmış olacağım hiçbir farmda DC premium alma gereği duymamaktayım. Artık bir etkisinin kalmadığını düşünmekte ve bariz bir şekilde görmüş bulunmaktayım. Bu sebeple oyuncuların bu drop oranlarına sitemlerine cevap olarak 'şanstandır o yhaa' şeklinde cevap vermeden önce bir şeyler denemenizi, hakikatten öylemi değil mi diye kontrol etmenizi öneririm.

Saygılar..

@ScORp_LiON