Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Vip Key (Çaresizlik içerir)

Pus indirimlerinden vip key aldım vip keyi kırdırmaya gittim şifremin doğru olduğuna emin olmama rağmen bana vip keyi kırdırmadı 3 kere hata girdin git ticket at dedi ticket atmak için hani siteye girmek gerekiyor yaa... ne mümkün ) saatlerce denedim proxy değiştirdim çerezleri sildim başka pc den denedim ' oturum zaman aşımına uğradı sayfayı yenileyin ' hatasıyla karşılaşmaktan fenalık geçirsem de 3-4 saat sonra siteye girebildim. ticket yazdım ama artık hak getire ne zaman dönerlerse vip key sıfırlama maili istedim siteden mail geldi şaşırtıcı bir şekilde geldi de ne fayda... sıfırlamak için tıklayın dediği yere tıkladım sonra oyundan vip key için yeni şifre oluşturabileceğim yazıyordu ama tabi ki olmadı şifre falan oluşturamadım. giden paraya mı yanayım sinirlerim alt üst oldu ona mı yanayım.. çok şey istemiyorum ne olursunuz vip keyimi kullanabilmek istiyorum!!! allah rızası için artık yanımızda olun sorunlarımıza çözüm bulun destek olun ne olursunuz BİR ŞEYLER YAPIN!

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oturum süresi doldu hatası ile karşılaştığınızda farklı bir tarayıcı üzerinden gizli sekme ile giriş yapmayı denemenizi öneriyorum.

VIP key işlemini gerçekleştirmek için oyunun kapalı olması gerekmektedir. Eğer oyun açık bir şekilde değiştirilmeye çalışılıyorsa VIP key'i değiştiremezsiniz. 24 saat içinde bir kez değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Biletler de sıra sıra kontrol edilmektedir. Ortalama 72 saat içerisinde biletlere yanıt verilmektedir.

Aşağıdaki rehber videosu yardımcı olacaktır.

Junior Member
    Videoda belirtilen yolları izledim ama yine de vip key şifremi oluşturamadım bu konuda ne yapabilirim peki ?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ekalkan34 View Post
    Videoda belirtilen yolları izledim ama yine de vip key şifremi oluşturamadım bu konuda ne yapabilirim peki ?
    İlk denemenizden bu yana 24 saat geçti mi?

Junior Member
    Bugün denedim 24 saat geçmedi yarın tekrar mı denemeliyim? Denemeden önce tekrar vip key şifre sıfırlama işlemi yapmalı mıyım? Bu işlem yapılırken oyunda olmamam mı gerekir?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ekalkan34 View Post
    Bugün denedim 24 saat geçmedi yarın tekrar mı denemeliyim? Denemeden önce tekrar vip key şifre sıfırlama işlemi yapmalı mıyım? Bu işlem yapılırken oyunda olmamam mı gerekir?
    Yukarıda oyunun açık olamaması gerektiğini belirtmiştim. Oyun açıkken denediyseniz işlem başarılı olmayacaktır. Tam 24 saat geçtikten sonra oyun kapalı bir şekilde deneyiniz.