Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 66
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ticket attım ama kopyala yapıştır geldi. Hakkım haram zıkkım olsun, hiçbir şekilde macro vb. tarzı bir şey kullanmadığım halde hapse düştü çarım. Buradaki yetkililer de ticketa cevap veren yetkili de kopyala yapıştır ile cevap verdi. Oyunun oyuncuya verdiği değer işte, kurunun yanında yaşı ayıramayan beceriksizler sürüsü, koyun da millet de görsün macro rezilliğimi macro olduğuma göre illaki report edilmişimdir, videosu vardır. Kanıt gösterin, bak burada yapmışsın deyin. Aldığım her bir cash burnunuzdan fitil fitil çıksın. Siriustaki çarım BelirtiliNesne aynı partiye denk gelip kastığım arkadaşlar bilir genie dışında hiçbir şey kullanmadım. Yasal yerlere de başvuru yapacağım.
    Last edited by yemyesilelmaaa; 04-22-2020 at 01:20 PM.

Her şeyi kafalrina göre suç gösteriyorsunuz nasil gm siniz kanit olmadan ban atiyorsnuz milleti oyundan sogutmayin arkadaş banladiginiz adamin videosunu alip kanitlayin kafaniza göre ban atmayin
    Last edited by soy_2l8G5Ees; 04-22-2020 at 02:06 PM.

emin olunki suan hiç bir kimse okumuyor yardımcı olmayacak...
    çunki karsıda muhattab yok
    banlanıyorsun su yüzünden diyen , delil gösteren yok
    ulaşmaya çalışıyorsun sadece TİCKET atabiliyorsun onun cevabıda oto cevap sistemi ve hiç bir şekilde farklı bir kelime yok
    hakkını arama gibi bir durum söz konusu bile değil
    okuyorum yazan arkadasların hepsı neredeyse eski k.o cular ve hepsıde tekrar baslamak adına gelmısler ve hepsıde pişman olmuş
    EĞERKİ BİR MOD,GM OKUYORSA VE VİCDANİ VAR İSE BU YAZILANLARI DİKKATE ALIR
    nick: Claxton
    inceleyin lütfen neden oldugunu bana yazın şimdi tekrar ticket atıyorum ve lütfen otomatık cevaba bağlamayın somut delil ile gelin

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sap_WXKvdxt6 View Post
    emin olunki suan hiç bir kimse okumuyor yardımcı olmayacak...
    çunki karsıda muhattab yok
    banlanıyorsun su yüzünden diyen , delil gösteren yok
    ulaşmaya çalışıyorsun sadece TİCKET atabiliyorsun onun cevabıda oto cevap sistemi ve hiç bir şekilde farklı bir kelime yok
    hakkını arama gibi bir durum söz konusu bile değil
    okuyorum yazan arkadasların hepsı neredeyse eski k.o cular ve hepsıde tekrar baslamak adına gelmısler ve hepsıde pişman olmuş
    EĞERKİ BİR MOD,GM OKUYORSA VE VİCDANİ VAR İSE BU YAZILANLARI DİKKATE ALIR
    nick: Claxton
    inceleyin lütfen neden oldugunu bana yazın şimdi tekrar ticket atıyorum ve lütfen otomatık cevaba bağlamayın somut delil ile gelin
    Eğer siriustaki Claxton'san çatır çutur macro kullandığının videosunu atmıştım bi ara Bırakacaksan eğer oyunu oynayan diğer oyuncular için çok güzel bir karar vermiş olursun Şimdi senden başka birinin de attığım 3. macro cezası için videosu da cr bölümünde mevcut darısı onun da başına umarım o da bırakır Nasıl da masumları oynuyorsunuz keşke herkes senin gibi nickini yazsa da yüzümüz daha çok gülse

Junior Member
    Ne o, benim mesaj silinmis

Gercekler batiyor mu size?

[B]Charım pazardayken zindana gitti buna ne demeli peki [/B]

Benim charim banned yedi neden haylaz2525 adi ip

Lütfen destan baseye gelin bakın 5 tane koxper var suanda adamlar tehdit ediyor sürekli yeter yaaaa bakın artık suraya gelin banlayın adamlar tradesi acık değil korkuları yok ve basdede kımseye farm ettirmiyolar.

Junior Member
    Selamlar, destan2 de can sıkıntısından 70 ft sini beklerken apostle kesiyorum dc olup hapise girdim sebebini öğrebilir miyim? ticket : DQN-779-75831

23.04.2020 saat 21:20

Quote Originally Posted by Nihatarslan View Post
    10 nisan ' tamam haklı olarak hapse girdi charlarım ticket bile atmadım yalanlamadım ama pc'leri formatlayım çıkardım tertemiz bi sayfayla başladık
    yine hapise düştük lütfen kontrol edermisiniz charlarım tekrar
    Benim macro veya pedal programları kullanmadım lakin banada ban attılar