Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Junior Member

Okçunun lanet mana çekmesi!!

Sayın yetkili arkadaşlar bir karaktere bir özellik vermişsiniz tamam anladım, 3.000 mana çekmek nedir? bir karakter nasıl seri seri 3 k mana çeker bunu nerflemeyi düşünmüyor musunuz? şunu 1k, 1.5k yapsanız nasıl olur????

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle gözden geçirilmesi gereken bir konu bu. Hem çok seri hem de 3k mana abartı denecek kadarfazla . 2 tane okçu 1 kişiyi maymun ediyor mana çeke çeke.

Junior Member
    Söylemine sonuna kadar katılıyorum.

Evet acaba burada ağlayan arkadaşlar hangi jobu oynuyor ? Mage gibi alanla adam kesen warrior mü yoksa ejder gibi saçma sapan bir okçu counterı skille sahip mage mi yoksaaaaa kırdığı adamın tek yediği veya cure almadığın sürece anger gibi zehir vuran kurian mı ? Bilemedim ki

Quote Originally Posted by sametonurr1905 View Post
    Evet acaba burada ağlayan arkadaşlar hangi jobu oynuyor ? Mage gibi alanla adam kesen warrior mü yoksa ejder gibi saçma sapan bir okçu counterı skille sahip mage mi yoksaaaaa kırdığı adamın tek yediği veya cure almadığın sürece anger gibi zehir vuran kurian mı ? Bilemedim ki
    kardeş okcu oynuyorsan öleceksin sadece np kastıracaksın karşı joba okcu sana zarar vermemeli okcunun 80 power shotu sekmeli styx atmamalı okcusun sen tek yemek zorundasın tabi böyle bencillere göre :=)

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Hastayım şu mana çekmeye laf edenlere. Seri seri diyorlar bir de. Hayatınızda hiç mi okçu oynamadınız. CDsi olduğunu bilmeyecek kadar oyundan kopuk olamazsınız. Ayrıca tüm skilleri neredeyse seken 80 i %70 seken CD’si 1dk olan skilini görmezden gelmeleri ok atarken dağa taşa ağaca sekmesi ok attığı halde mana gittiği halde damage vurmaması aynı skilin bir 1500 bi 600 bir 32 vurmaları ah ahhhhh. İstiyorlar ki okçu sadece ok atsın. Tek tek vursun. Ne stun atsın ne yavaşlatsın. 2017 de açılan okçu sorunları diye bir konu var. Orada bahsedilen hangi hatayı düzelttiler de bir mana çekme skiline taktınız?!

Senior Member
    Quote Originally Posted by sametonurr1905 View Post
    ben priest oynuyorum. 70 level yamuk bowlu okcu bile cz'de benim işlevimi tamamen yok edebiliyor. hem 3k mana siliyor sürekli. hem de r vursa bile el düşürüyor 40m ileriden. ne heal atabiliyorum ne de cc. okçu güçlü değil ama tam kanser bir karakter. çok boş. farm dışında hiçbir işlevi yok.

Buna HİÇ AMA HİÇ KATILMIYORUM ... Okçu dediğin job Sağolsun ERYUDES SAMA olmasa allah affetsin Jobu idi daha dune kadar , 2 Parti olmadan adam zaten kesemiyoruz , üstüne sen bu yorumu sadece yeni serverlara göre yapıyosun . Warrior takıyor eline kalkanı düm düz üstüne koşuyor hp booster da basıp , hiç bişey yapamıyosun . Üstelik bizim serverlarda GAB takıyor .. Asıl bunun düzeltilmesi lazım .. Asasın Bitmeden Spamladığı ilizyon skilini saymıyorum bile... Oyunda bu kadar broken bişey var iken okçunun tek güçlü özelliği olan styx i elinden almak ne kadar mantıklı ?? İnsanlara 3-5 gireyim desen Spin atıp kaçıyor kesmeiyon , uzaktan vurayım desen 2 parti olman lazım ki adam ölsün .. biraz mantıklı olun lütfn

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1intikam View Post
    Buna HİÇ AMA HİÇ KATILMIYORUM ... Okçu dediğin job Sağolsun ERYUDES SAMA olmasa allah affetsin Jobu idi daha dune kadar , 2 Parti olmadan adam zaten kesemiyoruz , üstüne sen bu yorumu sadece yeni serverlara göre yapıyosun . Warrior takıyor eline kalkanı düm düz üstüne koşuyor hp booster da basıp , hiç bişey yapamıyosun . Üstelik bizim serverlarda GAB takıyor .. Asıl bunun düzeltilmesi lazım .. Asasın Bitmeden Spamladığı ilizyon skilini saymıyorum bile... Oyunda bu kadar broken bişey var iken okçunun tek güçlü özelliği olan styx i elinden almak ne kadar mantıklı ?? İnsanlara 3-5 gireyim desen Spin atıp kaçıyor kesmeiyon , uzaktan vurayım desen 2 parti olman lazım ki adam ölsün .. biraz mantıklı olun lütfn
    İlizyon sadece asas vs asasta çalışıyor okçu warriorda çalışmıyor kabul edin okçunun ice lr ve mana çekmesi oldukça güçlü, düzenlenmesi gerekiyor. Sadece okçunun değil bütün jobların ciddi anlamda elden geçmesi gerekiyor. Warriorun gab takması, scorpion scyhte takıp canını doldurması gibi düzenlemeler gerekiyor.

Senior Member
    O zaman atack warriorunda 80 skilli %400 vursun