Results 1 to 7 of 7

Thread: Nttnow

Angry Nttnow

Yeni sunuculara kayıt yapamıyoruz "data not found" yazısıyla karşılaşıyoruz. Event yapıyorsunuz 1+1 diyorsunuz ama kullanıcılar yararlanamıyor. Uzun süredir böyle bugün gelecek yarın gelecek premium bitti. Bunun çözümü ne zaman gelecek biri bi açıklama yapacak mı? Knight online gibi bir oyun bu kadar kullanıcıya sahip bir oyun kendini düşürüp bu kadar rezil uygulamalar kullanmamalı.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Nttnow ile hata alıyorsanız destek ekibine bilet atabilirsiniz.

Junior Member
    Suan yeni sunuculara kayit olamiyorum yardimci olrmusunuz

Junior Member
    Ntt now qr kod İle taratiyorum faİl alİyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Arkadaşımızın da belirttiği gibi, destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir.

Junior Member
    aynı sorun bendede var hangi bolumden soyleyeceğiz ko bugtan soylemek istiyorum karakter ismi soruyor fakat karakterim yok dolayısıyla ilerlemiyor telefon nttnow indirdim ilerleme yok siteden yazınca bu sefer data not found hatası alıyorum 1+1 etkinliğinden faydalanmak istiyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tunigang View Post
    aynı sorun bendede var hangi bolumden soyleyeceğiz ko bugtan soylemek istiyorum karakter ismi soruyor fakat karakterim yok dolayısıyla ilerlemiyor telefon nttnow indirdim ilerleme yok siteden yazınca bu sefer data not found hatası alıyorum 1+1 etkinliğinden faydalanmak istiyorum
    Data not found hatası ile karşılıyorsanız, NTTNow mobil doğrulama kategorisine bilet göndermeniz gerekmektedir.

Tags for this Thread